این مطلب ۱۵۱۷ بار خوانده شده
آيت الله نوري همداني:

راهپيمايي ۲۲ بهمن عزت و اقتدار ملت را به دنيا نشان مي‌دهد

يكي از مراجع تقليد گفت: در راهپيمايي ۲۲ بهمن لازم است تا عزت، قدرت و وحدت خود را به دنيا نشان دهيم البته حركت‌ پيرامون ولايت ضامن سعادت است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد، اظهار کرد: سازش با اروپا و آمریکا از انقلاب به دور است و این انقلاب مسؤولیت بزرگی به گردن مسؤولان می‌گذارد تا در راه گفتمان امام خمینی(ره) حرکت کنند.

 وی خاطرنشان کرد: شعارهای ابتدای انقلاب را نباید فراموش کنیم و مردم به این ترتیب به میدان آمدند و جان و خون دادند که ارزش‌های اسلامی به وجود آید. باید بیکاری و فقر از بین برود و فراوانی نعمت به وجود آید.

این مرجع تقلید با بیان اینکه فقر و گرانی به دلیل پایین بودن ارزش پول است گفت: مسؤولان باید به مردم از نظر اقتصاد و فرهنگ خدمت کنند. امروز مردم از نظر گرانی، بیکاری و معیشت زندگی در سختی هستند.

وی با اشاره به اهمیت حفظ انقلاب گفت:‌ حفاظت از انقلاب از واجبات است. هر کسی لازم است به اندازه توان خود به حفظ انقلاب بپردازد. در روز ۲۲ بهمن می‌خواهیم به دنیا قدرت خود را در برابر اغتشاشات ضعیف اخیر نشان دهیم.

آیت‌الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: انقلاب خواب از چشم مستکبران ربوده و ۴۰ سال با عزت و افتخار در برابر کارشکنی‌های غرب و استکبار ایستاده است.

وی با بیان اینکه چند زن در تهران حجاب خود را برداشتند و دشمنان فکر کردند انقلاب سست شده است گفت: دشمنان به این امر دلخوش کردند که انقلاب ضعیف شده در حالی که در هر جامعه ای چنین افرادی وجود دارند.

استاد حوزه علمیه قم یادآور شد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن لازم است تا عزت، قدرت و وحدت خود را به دنیا نشان دهیم البته باید در نظر داشت حرکت‌ پیرامون ولایت ضامن سعادت است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.