این مطلب ۴۳ بار خوانده شده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم:

مردم با پیروی از مقام معظم رهبری از خون شهدا و انقلاب دفاع کنند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: اگر مردم از رهبر و ولی امر خود پیروی کنند و اصل دشمن شناسی را رعایت کنند به زودی مشت پر قدرتی بر دهن استکبار جهانی و آمریکا خواهیم زد تا همه جهانیان بدانند جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه زیر سلطه آن‌ها در نمی‌آید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، سردار جواد هاشمی امشب در مراسم حماسه سازان همیشه جاوید روحانیت که در ششمین شب نخستین کنگره هزار شهدای روحانی استان قم برگزار شد، با اشاره به اینکه استان قم بیش از هزار شهید روحانی را در دوران دفاع مقدس برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی تقدیم کرده است، اظهار کرد: مردم باید پاسدار خون شهدا باشند و از آرمان‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی دفاع کنند.

وی با بیان اینکه امروزه دشمنان درحال توطئه چینی برای انقلاب اسلامی هستند، عنوان کرد: مردم باید با بصیرت به مقابله با استکبار جهانی بروند و به راحتی حیله‌های دشمنان را باور نکنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ادامه داد: اگر مردم از رهبر و ولی امر خود پیروی کنند و اصل دشمن شناسی را رعایت کنند به زودی مشت پر قدرتی بر دهن استکبار جهانی و آمریکا خواهیم زد تا همه جهانیان بدانند جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه زیر سلطه آن‌ها در نمی‌آید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.