این مطلب ۶۰ بار خوانده شده
آیت‌الله علوی گرگانی:

مدیران باید پاسخ مطالبات مردم را بدهند/ دشمن در کمین جوانان است

استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: مدیران باید دلسوز مردم باشند و پاسخ مطالبات آن‌ها را بدهند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، آیت‌الله محمد علی علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار جمعی از اعضای بسیج ورزشکاران با اشاره به دلیل فرستادن پیامبران اظهار کرد: خداوند پیامبران را برای بشارت دادن به انسان‌های صالح و هشدار دادن به انسان‌های گمراه فرستاده است و هیچ امتی نیست که خداوند برای آنها بشیر و نذیر نفرستاده باشد.

وی ادامه داد: دشمنان توجه زیادی به جوانان و نوجوانان دارد و سعی می‌کند که این قشر را از روحانیت جدا کند و شیوه دشمن این است که نقاط ضعف را به مردم نشان بدهد.

استاد برجسته حوزه علمیه قم افزود: دشمن سعی می‌کند که به عنوان یک دوست جلو بیاید، ولی در واقع به دنبال ضربه زدن به ما است.

آیت‌الله علوی گرگانی، اغتشاشات را محکوم دانست و تصریح کرد: بسیاری از افرادی که در این اغتشاشات شرکت کردند، فریب خوردند؛ در دوران رژیم طاغوت، ایران در اشغال کشورهای خارجی و یک مستعمره بود، جوانان باید بدانند که دشمن همیشه در کمین آنها است.

وی ادامه داد: اکنون ایران برای ملت ایران است، مدیران باید دلسوز مردم باشند و پاسخ مطالبات آن‌ها را بدهند.

استاد برجسته حوزه علمیه قم افزود: دهه بصیرت برای این است که به مردم در زمینه فتنه‌ها اطلاع رسانی شود، جوانان نباید فریب فتنه را بخورند و ضمن شرکت در برنامه‌های دهه بصیرت از مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید تبعیت کنند.

آیت‌الله علوی گرگانی، ورزش را برای جوانان یک کار مناسب دانست و تصریح کرد: پهلوانی تنها به زور بازو نیست، براساس روایات پهلوان کسی است که در برابر هوای نفس خود مقاومت کند.

وی ادامه داد: انسانی که به وضعیت جسم خود اهمیت می‌دهد، باید به تقویت روح خود نیز بپردازد.

استاد برجسته حوزه علمیه قم در پایان خاطرنشان کرد: جنگ حق و باطل همیشگی است و در طول تاریخ شاهد این مساله بودیم، اکنون هم در کشورهای عراق، سوریه و یمن می‌بینیم که چه جنایاتی را رقم زدند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.