این مطلب ۶۹ بار خوانده شده
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسین(ع) قم

فلسفه وجودی سپاه دفاع از آرمان‌ها و دستاورد‌های انقلاب است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج امام حسین (ع) گفت: فلسفه وجودی سپاه پاسداران دفاع از آرمان‌های انقلاب است و سپاه از عملکرد دولت‌ها تا جایی که با آرمان‌های انقلاب هم خوانی داشته باشد، دفاع می‌کند.
نسخه مناسب چاپ

حجت الاسلام «علی اعظم خدابنده لو» در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری حمایت از دولت‌ها وظیفه همگان است و مسئولان باید در تطبیق آن بکوشند.
وی با بیان اینکه انتقادات سازنده و بجایی که از طرف مردم می‌شود دلسوزانه و مخرب نیست، افزود: این نوع انتقاد راهگشای مسئولان خواهد بود و خط حزب الله از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کند.
خدابنده لو تصریح کرد: دولت از طرفی در مجامع بین المللی مورد احترام و نمایان گر نظام است و مردم از آن حمایت خواهند کرد، اما در مسائل داخلی، انتقاداتی در راستای خدمت رسانی و شفاف سازی وجود دارد.
وی ادامه داد: مجموعه دولت نباید مردم را در مقابل نظام قرار دهد و تمام تلاش خود را در خدمت رسانی و محرومیت زدایی صرف کند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسین (ع) با بیان اینکه آرمان‌ها و دستاورد‌های انقلاب حد و مرز جغرافیایی ندارد، خاطرنشان کرد: فلسفه وجودی سپاه دفاع از آرمان‌های انقلاب است به عنوان نمونه حضور سپاه در خط مقاومت و عملکرد آن در محرومیت زدایی سابقه درخشانی دارد.
 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.