این مطلب ۹۰ بار خوانده شده
مسئول جذب و اعزام روحانیون تیپ ۸۳ مستقل امام جعفرصادق(ع) خبر داد:

اعزام ۱۳۲۳ «نفرماه» روحانی تبلیغی به رده های سپاه در سراسر کشور

مسئول جذب و اعزام روحانیون تیپ ۸۳ مستقل امام جعفرصادق(ع) از اعزام یکهزار و ۳۲۳ «نفر ماه» روحانی تبلیغی به رده های مختلف سپاه در سراسر کشور در ایام ماه محرم خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

حجت الاسلام میرزایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم با گرامیداشت ایام ماه محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان اظهار داشت: بر اساس سیاست گذاری ها و برنامه های ابلاغی از سوی معاونت امور روحانیون، اعزام مبلّغان روحانی به رده های مختلف سپاه و مناطق عملیاتی و مرزی از بعد از دوران دفاع مقدس تاکنون در جریان است.

وی افزود: این اعزام ها امسال بر اساس نیاز رده های مختلف سپاه در سراسر کشور بوده و به طور ویژه و به منظور بهره برداری بیشتر از ایام محرم الحرام بخصوص عاشورا با اعزام ۱۳۲۳ نفرماه صورت گرفته است.

میرزایی در خصوص نحوه جذب مبلغین گفت: همه روحانیونی که دارای مدرک سطح ۲ هستند می توانند پس از ارائه مدارک لازم و مصاحبه دارای پرونده تبلیغی شوند و بر اساس سطح بندی صورت گرفته به رده های مختلف سپاه اعزام گردند.

مسئول جذب و اعزام  روحانیون تیپ۸۳ با اشاره به اهمیت سطح علمی و بینش سیاسی و بصیرتی روحانیون اعزامی یادآور شد: بر اساس تقاضای کارکنان مراکز مختلف سپاه مبنی بر اعزام مبلغان توانمند، از قبل مقدمات ارزیابی و بررسی نقاط قوت و ضعف در دستور کار قرار می گیرد تا روحانیون مبلغ بتوانند با آمادگی بیشتر علمی و فنی و تبلیغی در منابر و محل های ماموریت خود در مراکز سپاه در سراسر کشور حضور یابند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.