این مطلب ۱۳۹۶ بار خوانده شده
جانشین فرماندهی ناحیه امام رضا (ع)

انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل حاضر باز دارندگی در مقابل دشمن است

جانشین ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) در بازدید از نمایشگاه یاد یاران گفت::باید فرهنگ دفاع مقدس را به آیندگان انتقال دهیم، زیرا این فرهنگ در برابر تهاجمات دشمن نقش بازدارندگی دارد.
نسخه مناسب چاپ

 احمد آقابابایی در حاشیه بازدید از نمایشگاه یاد یاران در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم،  با تاکید بر اینکه انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل حاضر از اهمیت زیادی برخوردار است، افزود: این کار نقش مهمی در ایجاد بازدارندگی دربرابر دشمنان خواهد داشت. جانشین ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع)انتقال فرهنگ غنی دفاع مقدس در بین نسل حاضر و آیندگان را در تقویت روحیه خودباوری در بین آنان و نشر فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس از نسل اول به نسل های بعدی مهم ارزیابی کرد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره ایثارگران و سلحشوران هشت سال دفاع مقدس ضرورت دارد، تصریح کرد: آشنا نمودن نسل های آینده با فرهنگ دفاع مقدس و انتقال روحیه پایداری در برابر تجاوز و حماسه آفرینی در تقابل های نابرابر با دشمنان دین اسلام از اهمیت زیادی برخوردار است.

آقابابایی اظهار کرد: با بهره گیری از ابزارهای ارتباطی نوین می توان گام های مهمی را در راستای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت برداشت.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.