این مطلب ۴۵ بار خوانده شده
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین:

خطر فداییان رهبری از هزاران بمب اتم برای آمریکا بیشتر است

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: ایران اکنون به قدرتی فرامنطقه‌ای رسیده و عزت مسلمین شده است، رهبر انقلاب اسلامی امروزه میلیون‌ها فداکار دارد؛ به همین علت خطر آن از هزاران بمب اتم برای آمریکا و رژیم صهیونیستی بیشتر است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی در مراسم یادواره شهدای مشق عشق که با مشارکت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) در بوستان شهدای آذر برگزار شد، با اشاره به اینکه شهادت بصیرت‌افزایی می‌کند، اظهار کرد: زیر سایه شهادت انسان‌ها به بصیرت می‌رسند و عزاداری امام حسین(ع) بصیرت‌افزاست؛ به همین علت همیشه دشمنان با برپایی این مجالس مخالف بودند.

وی با تأکید بر اینکه شهادت سبب ناکامی ظالمان می‌شود، عنوان کرد: اگر شهدا نبودند، انسان‌ها در گمراهی و جهل نابود می‌شدند؛ امروزه اگر علم و دانشی باقیمانده مانده  و امنیتی وجود دارد، آن را مدیون خون شهدا هستیم.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ایران اسلامی اکنون امنیت بی‌نظیری دارد، تصریح کرد: فرهنگ شهادت، فرهنگ ضدظلم و جهل است؛ بزرگ‌ترین مسؤولیتی که ما مردم نسبت به خون شهدا داریم این است که محبت را در جامعه ترویج داده و به یکدیگر محبت کنیم چرا که این بزرگ‌ترین مسؤولیت ما نسبت به شهداست که نتایج بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: در جامعه اسلامی باید محبت و رفعت موج بزند تا جامعه هم دیگر را دوست داشته باشند و این دوستی در عرصه‌های مختلف نمود داشته باشد، باید در رفتارهای مختلف زندگی خود درس محبت و عشق به یکدیگر بیاموزیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین تویسرکانی از بسیج به عنوان مدرسه عشق نام برد و ادامه داد: بسیجی جان خود را برای مردم می‌دهد؛ شهدا برای رسیدن به یک عزت والا از جان و مال خود گذشتند و درس محبت و نیکوکاری را به دنیا آموزش دادند؛ اکنون نیز باید با الگوبرداری از شهدا به زبان محبت برسیم و از بدگویی، تهمت، تفرقه و اختلاف پرهیز کنیم.

وی با اشاره به اینکه برخی از آسیب‌های موجود در جامعه قابل برطرف شدن است، گفت: نظام اسلامی به برکت خون شهدا هر روزه پیشرفت بیشتری نسبت به گذشته داشته است؛ ایران اکنون به قدرتی فرامنطقه‌ای رسیده و عزت مسلمین شده است؛ رهبر انقلاب اسلامی امروزه میلیون‌ها فداکار دارد به همین علت خطر آن از هزاران بمب اتم برای آمریکا و رژیم صهیونیستی بیشتر است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: دو عامل جهل و ظلم مانع خوشبختی و سعادت افراد است به همین علت باید با این عناصر مبارزه کنیم.

وی با بیان اینکه خون شهدا ظالم را ریشه‌کن می‌کند، تصریح کرد: شهدا به مسئولیت خود عمل کرده‌اند و اکنون نوبت ماست که به رسالت خود عمل کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.