این مطلب ۱۰ بار خوانده شده
در آستانه عید غدیرصورت گرفت:

بازدید فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم از اردوهای جهادی بسیج دانشجویی

سردار احمدی فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم با حضور در جمع جهادگران بسیجی از پروژه های در دست اقدام در اردوهای جهادی بازدید به عمل آورد
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، سردار احمدی فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) قم با حضور در جمع جهادگران بسیجی از پروژه‌های در دست اقدام در اردو‌های جهادی بازدید به عمل آورد.
وی با حضور در روستای چمسورک بخش ویژنان از توابع شهرستان گیلان غرب از نزدیک با روند انجام پرژه آب رسانی به این روستا و ساخت منازل برای محرومین توسط دو گروه جهادی شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی و آل طه دانشگاه صنعتی قم، آشنا شد.
فرمانده سپاه استان قم پس از این با حضور در روستای ایران شهر بخش از توابع شهرستان دالی استان خوزستان، از پروژه ساخت منازل برای محرومین در این روستا که به همت گروه جهادی علوین متشکل از بسیجیان دانشگاه‌های آزاد، پیام نور و پردیس فارابی در حال انجام بود، بازدید به عمل آورد.
سردار احمدی در ادامه سرکشی دوره‌ای خود به اردو‌های جهادی، با حضور در روستای سوسن شرقی بخش شهاب دشت از توابع شهرستان ایزه، از پروژه‌های در دست اقدام گروه جهادی دانشگاه شهاب دانش بازدید کرد.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.