این مطلب ۸۱ بار خوانده شده
ویژه طلاب و روحانیان؛

همایش سراسری جنگ نرم و عملیات روانی برگزار می‌شود

همایش سراسری جنگ نرم و عملیات روانی به همت مرکز عملیات سایبری تیپ مستقل ۸۳ امام جعفر صادق (ع) ویژه طلاب برگزار می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، حجت الاسلام علی اصغر شریعتی با اعلام خبر برگزاری همایش سراسری جنگ نرم و عملیات روانی گفت: این همایش سراسری با موضوع «جنگ نرم و عملیات روانی در فضای مجازی» ویژه طلاب و روحانیان بوده و به همت مرکز عملیات سایبری تیپ مستقل ۸۳ امام جعفر صادق (ع) برگزار می‌شود.

دبیر همایش سراسری جنگ نرم و عملیات روانی ادامه داد: این همایش در قالب مقاله، پوستر، درس گفتار، پویانمایی، اینفوگرافی، محتوای آموزشی، فیلم‌های کوتاه و مستند برگزار می‌شود و تمامی طلاب نیز می‌توانند در این همایش شرکت کنند.

وی با اشاره به سرفصل‌های پیشنهادی در این همایش گفت: ارائه درس گفتار و سرفصل‌های آموزش فضای مجازی، شاخصه‌های تولید محتوای دینی در فضای سایبری، چیستی، چرایی و چگونگی علمیات روانی، تحلیل فعالیت تبلیغی شبکه‌های اجتماعی، صیانت از نهاد خانواده در فضای مجازی و اهمیت فضای مجازی در تبلیغات دینی از سرفصل‌های موضوعی همایش سراسری جنگ نرم و عملیات روانی است.

حجت الاسلام شریعتی ادامه داد: همچنین کودک و نوجوان در فضای مجازی و بنیان خانواده، امر به معروف و نهی از منکر در فضای مجازی، روش‌های عملیات شناختی در فضای مجازی، روش‌های پایش مطلوب در فضای مجازی، تقابل جبهه حق و باطل در جنگ نرم، شیوه‌های تبلیغ نوین در فضای مجازی و فرصت‌ها و تهدید‌های فضای مجازی از سرفصل‌های موضوعی همایش سراسری جنگ نرم و عملیات روانی به شمار می‌روند.

وی در زمینه ساختار مقالات ارسالی گفت: مقالات ارسالی بایستی دارای عنوان، چکیده فارسی، واژگان کلیدی، مقدمه، متن اصلی، نتیجه گیری، پیشنهاد‌ها و فهرست منابع، حداقل ۱۰ و حداکثر ۲۵ صفحه A۴ با فرمت ورد ۲۰۱۰ باشد.

دبیر همایش سراسری جنگ نرم و عملیات روانی خاطرنشان کرد: طلاب علاقه‌مند به شرکت در این همایش می‌توانند تا ۳۰ آبان آثار خود را به دبیرخانه همایش واقع در قم خیابان شهیدفاطمی، نبش کوچه ۳ مرکز آموزش فرهنگی ارسال کنند.

وی ادامه داد: همچنین می‌توانند آثار خود را از طریق پیام رسان سروش به شماره ۰۹۲۱۴۶۵۱۲۷۰ و رایانامه همایش به نشانی soft.amuzesh@iran.ir به دبیرخانه ارسال کنند؛ ۱۵ آذرماه نیز نتایج داوری اعلام و همایش نیز ۲۳ آذرماه برگزار خواهد شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.