این مطلب ۶۸ بار خوانده شده
فرمانده حوزه شهید باهنر خبر داد

اعزام بیش از ۲۰۰ نفر به اردوی راهیان نور شمالغرب کشور

فرمانده حوزه ۶ شهیدباهنر گفت: اردوی راهیان نور این حوزه مقاومت بسیج به مدت چهار روز برگزار می‌شود و در قالب این اردو بیش از ۲۰۰ نفر به مناطق عملیاتی غرب و شمالغرب کشور اعزام می‌شوند.
نسخه مناسب چاپ

علی سعادتمند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، با بیان اینکه مردم با حضور در مناطق جنگی می‌توانند با بخشی از شیوه زندگی و ویژگی‌های رفتاری شهیدان دفاع مقدس آشنا شوند، اظهار کرد: با هماهنگی‌های انجام شده با ناحیه امام حسین(ع) اردوی راهیان نور حوزه شهید باهنر به مدت چهار روز از تاریخ چهار مرداد برگزار می‌شود و در قالب این اردو بیش از ۲۰۰ نفر به مناطق عملیاتی غرب و شمالغرب کشور اعزام می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه برای این اردوی راهیان نور چهار دستگاه اتوبوس تهیه شده است، اضافه کرد: هزینه ثبت‌نام هر فرد در اردوی راهیان غرب کشور مبلغ ۷۰ هزار تومان تعیین شده اما در پرداخت این مبلغ برای فعالان مساجد تخفیف‌هایی درنظر گرفته شده است.
فرمانده حوزه ۶ شهیدباهنر از اهتمام مسؤولان سپاه امام علی بن‌ابیطالب(ع) در راستای کاهش مبلغ دریافتی برای اردوهای راهیان نور تقدیر کرد و گفت: امیدواریم مسؤولان استانی با افزایش مشارکت خود در رفع نیازهای اردوهای راهیان نور بتوانند میزان استقبال مردم از این حرکت فرهنگی را افزایش دهند.
وی با تاکید بر اینکه حوزه شهید باهنر در ابتدای سال گذشته نیز اردوی راهیان نور جنوب کشور را با استقبال مطلوب عموم مردم برگزار کرده است، تصریح کرد: در اردوی راهیان نور شمالغرب کشور علاوه بر برنامه‌های ابلاغی از جمله حضور در یادمان‌های شهدا، برپایی حلقات معرفت و نشست‌های مذهبی را پیش‌بینی کرده‌ایم.
 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.