این مطلب ۴۷۸ بار خوانده شده
با حضور معاون تعلیم و تربیت سپاه صورت گرفت

انتصاب معاون جدید تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع)

معاون جدید تعلیم و تربیت ناحیه بسیج امام رضا(ع) طی مراسمی با حضور معاون تعلیم و تربیت سپاه استان قم معرفی شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، طی مراسمی با حضور حجت الاسلام شرفی معاون تعلیم و تربیت سپاه استان قم و مسئولان ناحیه امام رضا(ع)، حجت الاسلام مهدی جوشقانیان به عنوان معاون جدید تعلیم و تربیت ناحیه معرفی شد و از خدمات حجت الاسلام مشی در طول دوران مسئولیت تعلیم و تربیت ناحیه امام رضا(ع) قدردانی گردید.

حجت الاسلام شرفی در این مراسم با اشاره به اینکه برگزاری حلقه های صالحین برنامه مهم وتاثیر گذاری است که مورد تاکید مقام معظم رهبری است و بایستی به نحو احسن انجام دهیم، اظهار داشت: ان شاءالله با همدلی و همراهی ناحیه و فرماندهان حوزه ها بتوانیم قدم های خوبی در پیشبرد برنامه های بسیج در صالحین برداریم.

احمد فعله گری فرمانده ناحیه امام رضا(ع) نیز با اشاره به نقش برجسته و تاثیرگذار برنامه های بسیج در حوزه ها و پایگاههای مقاومت بر جامعه پیرامونی گفت: علیرغم سختی کاری که در پایگاههای بسیج و حوزه های محلات نسبت به دیگر رده ها ملموس می باشد، بسیجیان با تمام قوا به انجام برنامه های محوله اقدام می کنند.

وی با قدردانی از خدمات حجت الاسلام مشی در طول تصدی مسئولیت در معاونت تعلیم وتربیت ناحیه ابراز داشت: وی در ساعات اداری و غیر اداری همیشه پیگیر برنامه های صالحین در سطح پایگاهها و حوزه ها بودند و بدون هیچ منتی کارها را پیش می برد.

در این مراسم که در سالن شهید محمدعلی قلیزاده ناحیه امام رضا(ع) برگزار شد، مسئول امور روحانیون سپاه استان قم و حجت الاسلام امیرزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه نیز حضور داشتند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.