این مطلب ۲۱ بار خوانده شده
روز گذشته انجام شد؛

بازدید فرمانده سپاه استان قم از ناحیه بسیج امام حسن مجتبی(ع)

سردار احمدی به همراه تعدادی مدیران و مسئولین سپاه استان قم از ناحیه امام حسن مجتبی(ع) بازدید کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، در این بازدید امیر حسین مرادی فرمانده ناحیه امام حسن مجتبی(ع) ضمن خیرم مقدم حضور سردار احمدی و هیئت همراه، گزارشی از فعالیت های انجام شده در سال های ۹۴ و ۹۵ ناحیه ارائه کرد.

در ادامه سردار غلامرضا احمدی طی سخنانی ابراز داشت: باتوجه به فرمایش مقام معظم رهبری که در ۲۷ سال پیش فرمودند تنها نیرویی که می تواند از انقلاب اسلامی دفاع نماید فقط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. این فرمایش رهبر معظم انقلاب وظیفه ما پاسداران را سنگین تر می کند.

وی افزود: ما پاسداران در هر مسئولیتی که هستیم به مانند تنگه احدی است که باید از آن پاسداری نمائیم. ما اگر امروز می بینیم که دشمنان انقلاب اسلامی از نظر نفوذ فرهنگی موفق هستند باید بدانیم که ما آن طور که باید عمل می کردیم نکرده ایم.

فرمانده سپاه استان قم در ادامه خاطر نشان کرد: مردم قم مانند گذشته همیشه در صحنه هستند و از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد. و روحیه انقلابگری و ولایتمداری در وجود این مردم موج میزند.

وی اظهار داشت: ممکن است فردی رویه انقلابگری و ولایتمداری داشته باشد ولی در بسیج نباشد باید بدانیم که اگر در جذب عموم مردم به بسیج، به خوبی عمل نمائیم باید اکثر مردم قم جذب بسیج باشند.

در ادامه مرتضی غفاری معاون بازرسی ناحیه امام حسن مجتبی(ع) گزارشی از مشکلات و موانع ناحیه امام حسن مجتبی(ع) حضور فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) و هیئت همراه بیان نمود.

در ادامه مدیران و مسئولین معاونتهای فاوا، آماد، اردویی، نیروی انسانی، مهندسی و ... سپاه استان قم نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

در پایان مراسم، سردار احمدی و همراهان، نماز ظهر و عصر را در مسجد چهارده معصوم(ع) شهر پردیسان اقامه کردند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.