این مطلب ۹۵ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه استان قم عنوان کرد

اهدای چادر در نمایشگاه‌های فرهنگی

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه استان قم گفت: در نمایشگاه‌های فرهنگی این سازمان چادرهاي كهنه با چادرهای نو تعویض می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

مرضیه ابراهیم آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در میان اقشار مختلف جامعه اظهار کرد: سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امام علی بن‌ابیطالب(ع) به مناسبت فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه با توجه به شعارهای درنظر گرفته شده برای هر روز برنامه‌های خاصی را در پایگاه‌ها، حوزه‌ها،‌ مساجد و بوستان اجرا می‌کند.
وی از گرامیداشت شهدای قیام مسجد گوهرشاد در برخی از پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران یاد کرد و افزود: تصاویر و زندگینامه این افراد در میان خواهران بسیجی توزیع می‌شود.
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امام علی بن‌ابیطالب(ع) از برپایی فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های فرهنگی در راستای فروش محصولات ایرانی به ویژه چادر را بخشی از اقدامات انجام شده توسط این سازمان برشمرد و گفت: این نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌ها در نقاط مختلف شهر به ویژه در برخی از مساجد محوری و بوستان‌های سطح شهر فعالیت دارند.
وی با بیان اینکه در فروشگاه‌های مذکور محصولات ایرانی با قیمت‌های پایین‌تری در اختیار عموم قرار داده می‌شود، یادآور شد: در نمایشگاه‌های فرهنگی چادرهای کهنه با چادرهای نو تعویض می‌شود.
 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.