این مطلب ۱۶۶ بار خوانده شده
معاون تعليم و تربيت سپاه استان قم عنوان کرد

اعزام ۶۰۰ دانش‌آموز بسیجی به اردوی رامسر

معاون تعليم و تربيت سپاه استان قم از اعزام دانش‌آموزان بسیجی به اردوی رامسر خبر داد و گفت: ۳۰۰ نفر از پسران و ۳۰۰ نفر دختران بسیجی در قالب طرح یاوران ولایت به مدت ۶ روز در رامسر حضورمی‌یابند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاهع اطلاع رسانی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مجید شرفی در گفت‌و گو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه حلقه‌های معرفتی صالحین در طول سال به ویژه ایام تابستان فعالیت مستمر و پرشوری دارند، اظهار کرد: نواحی و حوزه‌های مقاومت بسیج با توجه به موقعیت جغرافیایی و آسیب‌های اجتماعی هر منطقه برای این حلقات برنامه‌ریزی‌های معرفتی، فرهنگی و تفریحی انجام می‌دهند.
وی از برگزاری اردوی کشوری راهیان نور غرب در قالب حلقه‌های معرفتی صالحین یاد کرد و افزود: این برنامه فرهنگی و تفریحی به نواحی مقاومت بسیج اعلام شده است و اکنون افراد با مراجعه به پایگاه‌ها می‌توانند برای شرکت در این اردو ثبت‌نام کنند.
معاون تعلیم و تربیت سپاه امام علی بن‌ ابیطالب(ع) با تاکید بر اینکه نخستین کاروان اعزامی راهیان نور همزمان با ۲۱ تیرماه جاری با محوریت بسیج ادارات دنبال می‌شود، تصریح کرد: برای استفاده اقشار مختلف مردم از این اردوها برنامه‌ریزی لازم انجام شده است.
وی با بیان اینکه در طول فصل تابستان نواحی مقاومت بسیج سرگروهان و متربیان صالحین را به اردوهای مختلف برون شهری از جمله مشهد، همدان و شمال اعزام خواهند کرد، عنوان کرد: این برنامه‌ریزی‌ها انجام و بعد از آن به معاونت تعلیم و تربیت سپاه استان اطلاع داده می‌شود.
شرفی با اشاره به اینکه طی سال‌های گذشته اردوهای حلقه‌های معرفتی صالحین در سطح کشوری با ابلاغ سازمان بسیج مستضعفین دنبال شده است، مطرح کرد: در سال جدید با تاکید سردار غلامحسین غیب‌پرور فرمانده سازمان بسیج مستضعفین برنامه‌های حلقه‌های معرفتی صالحین با محوریت حوزه‌ها و نواحی‌ها دنبال می‌شود تا در تعیین این برنامه‌ها شرایط متفاوت هر مجموعه مورد توجه قرار گیرد.
وی از اعزام دانش‌آموزان بسیجی به اردوی رامسر خبر داد و گفت: ۳۰۰ نفر از پسران و ۳۰۰ نفر دختران بسیجی در قالب طرح یاوران ولایت به مدت ۶ روز در رامسر حضور خواهند یافت تا علاوه بر شرکت در دوره‌های آموزشی از بسترهای تفریحی منطقه رامسر نیز استفاده کنند.
 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.