این مطلب ۴۲ بار خوانده شده
در پی فاجعه کابل منتشر شد؛

پیام تسلیت دانشجویان قمی به دانشجویان افغانستانی مقیم قم

به دنبال حادثه تروریستی پنج شنبه گذشته در کابل افغانستان که منجر به شهادت و زخمی شدن صدها تن از مسلمانان بی گناه و روزه دار شد جمعی از دانشجویان قمی این حادثه تروریستی را محکوم و با مردم افغانستان ابراز همدردی کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، به دنبال حادثه تروریستی ۵ شنبه گذشته در کابل افغانستان که منجر به شهادت و زخمی شدن صدها تن از مسلمانان بی گناه و روزه دار شد، صبح امروز جمعی از دانشجویان قمی ضمن دیدار با دانشجویان افغانستانی با اهدای گل و قرائت پیام تسلیت به آنان این حادثه تروریستی را محکوم نموده و با مردم افغانستان ابراز همدردی کردند.
در این دیدار که اعضای کانون دانشجویی "صنا" (صدای نسل امروز) دانشجویان افغانستانی دانشگاه پیام نور قم و جمعی از دانشجویان قمی این دانشگاه حضور داشتند، صادق نوری دانشجوی مهندسی کامپیوتر به نمایندگی از دانشجویان قمی با قرائت پیام تسلیت دانشجویان قمی و اهدای گل یاد شهدای حادثه تروریستی اخیر کابل را گرامی داشت.
در بخشی از این پیام آمده است: « امروز افتخار نبرد دوشادوش جوانان شجاع و ولایتمدار افغانستانی در جبهه مقاومت اسلامی که آوازه شجاعت و غیرتمندی شهیدانشان در یگانهای رزمی فاطمیون و دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام لرزه بر اندام نحیف جریان تکفیری انداخته است. به همین دلیل است که این جریان مزدور، ناتوان از نبرد نظامی دست به کشتار و ترور زنان و کودکان مظلوم شما در شهرهای افغانستان می زند.»
همچنین در این جلسه محسن جعفری دانشجوی افغانستانی رشته مهندسی برق این دانشگاه و عضو شورای مرکزی کانون "صنا" با تاکید به همبستگی و همراهی دانشجویان و نخبگان امت اسلامی در برابر توطئه های جریان تکفیری به تشریح فعالیت ها و عملکرد فرهنگی و علمی کانون برای حاضرین پرداخت.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.