این مطلب ۶۳ بار خوانده شده
یادداشت/ خدابنده لو

عظمت انقلاب اسلامی و نام امام برای دشمنان قابل تحمل نیست

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج امام حسین(ع) طی یادداشتی عنوان کرد: عظمت انقلاب شکوهمند اسلامی و یاد حضرت امام(ره) هیچگاه برای دشمنان اسلام قابل تحمل نیست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، متن کامل یادداشت حجت الاسلام علی اعظم خدابنده لو به مناسبت پنجاه و چهارمین سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۵ خرداد یک نکته از تاریخ است که در سال ۴۲ جرقه زده شده است، مردی بزرگ از مردان الهی، با توکل به خداوند در برابر طاغوت قیام نموده یکه تنها برای آگاهی دادن مردم زمان خودش از هیچ تلاشی دریغ نکرده. سخنرانی، اعلام بیانیه، از طریق تربیت فرزندان ایثارگر و از خود گذشتگان در دامن مردان و زنان بزرگ و پاک دامن در برابر طاغوت پهلوی تمام سختیها را به خودش قبول کرد و زن و فرزندش را همراه خویش میبرد.

تا زمان مقرر فرا برسد قیام را علنی کنند چونکه گیرندگان پیام دیگر بزرگ شده اند میتوانند سره را از ناسره تشخیص بدهند قیام آغاز میشود، در نتیجه در سال ۵۷ امام از تبعید به کشور بازمیگردد.

میخواهد همراه سربازان و یاوران خودش باشد.هر چه بر سرش می آید همراه امت باشد.لذا انقلاب را از نزدیک هدایت و به پیروزی میرساند.همان فرزندان در طول ۸ سال جنگ تحمیلی جانانه از مرز و بوم این کشور و اسلام دفاع میکنند و جان شیرین خودشان را تقدیم انقلاب اسلامی می کنند تا اسلام در کشور ایران بلکه در دنیا قدرت پیدا کند و این شهدا الگویی برای تمام مبارزین مسلمان دنیا میشوند.همگی یک رهبر و امام دارند آن هم امام خمینی(ره) میباشد.امروز بعد از ۳۸ سال از عمر انقلاب اسلامی می گذرد.

برای دشمنان انقلاب اسلامی قابل تحمل نیست این کشور اسلامی به برکت امام و رهبری عزیز توانستند انقلاب اسلامی را صادر کند به کشورهای اسلامی، بلکه حضور فیزیکی دفاع از کیان اسلام در کنار تمام گروههای مقاومت را دارد. ولی فریب خوردگان داخلی در ظاهر علامتی و نشانی از پیامبر بر تن دارند،متشرع هستند.عمال استکبار شده میخواهند این اسلام را وارونه نشان داده و این چراغ هدایت اسلام را خاموش کنند.

لذا در تلاش هستند رهبری عزیز را با حفظ ظاهری با احترام خاصی محفوظ و کنار گذاشته شود. فقط سمبلیک باشد. در کشور سکوت هایی ساری و جاری کنند، بلکه استکبار از آنها خوششان بیاید.

ولی کور خوانده اند ۱۵ خرداد برای همیشه عزای عمومی اعلان شد.از طرفی رهبر کبیر انقلاب این نهضت ادامه دارد.حضرت امام فرمود: انتظار فرج از نیمه خرداد دارم، ان شالله روزی فرا برسد زمان فرج حقیقی محقق شود و اسلام ناب محمدی عالم گیر شود.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.