این مطلب ۱۲۸۶ بار خوانده شده
با حضور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی

پایگاه بسیج امام زاده شاه حمزه(ع) قم افتتاح شد

مراسم افتتاح پایگاه مقاومت بسیج امامزاده شاه حمزه(ع) حوزه شهید ورزنده قم همراه با گرامی داشت دهه فجر و ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در مراسم افتتاح پایگاه بسیج امام زاده شاه حمزه(ع) گفت: در قبل از انقلاب تمام جهان مارا حمایت میکردند تا نظام شاهنشاهی که یک نظام مصرف گرا بود، پایدار بماند اما بعد انقلاب دشمنی ها زیاد شد قیمت نفت پایین رفت و کارشکنی ها زیاد شد در حالی که علیرغم تمام این مسائل ما در وضعیت خوبی قرارداشتیم و داریم.

 

وی با اشاره به برخی دستاورد های انقلاب اسلامی گفت: در سال ۵۷ از هر ۱۰۰۰کودک که بدنیا می آمد ۱۴۰ کودک از دنیا می رفت اما در سال ۹۴ از هر ۱۰۰۰کودک فقط ۱۴کودک از دنیا میرود جوانان ما در زمینه پزشکی، هسته ای، موشکی، و....پیشرفت های چشم گیری داشتند که قابل تقدیر است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که جوانان ما که موشک های خوبی میسازند، چرا نمیتوانند پراید را درست کنند، ادامه داد: در قسمت هایی روحیه و مدیریت انقلابی و بسیج وجود ندارد مانند بانک ها و پیشرفت کمی حاصل شده است.

وی افزود: امروز ما در جبهه مقاومت پیروزیم زیرا روحیه انقلابی در آنجا وجود دارد؛ در دوره طاغوت سفارت انگلیس و آمریکا مقدرات ایران را تعیین میکردند اما در امروز همچین چیزی رخ نمیدهد، خودمان تصمیم میگیریم و بدانید جریانات تکفیری برای جنگ برای ما آمده اند.

امیرآبادی خاطرنشان ساخت: در فتنه ۸۸ شاهد بودیم که بصیرت مردم از عده ای خواص بیشتر بود.

وی با اشاره به حضور مستشاری ایران در سوریه افزود: حضور مستشاران نظامی ما در سوریه یک افتخار است که جلوی آمریکا ایستاده ایم البته این خرج هایی که ما میکنیم یک دهم خرجی نیست که آنان دارند بر علیه ما میکنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آزاد سازی حلب یکی از دست آوردهای انقلاب است کجا در قبل از انقلاب این وضعیت را داشتیم کجا در قبل از انقلاب ابر قدرت شرق که روسیه باشد از ما پیروی میکرد.

وی خاطرنشان ساخت: تاسیس حشد الشعبی عراق یکی از دست آورد های انقلاب است، اینها ارزشمند است. وقتی امام راحل (ره) می فرمودند ما انقلاب را صادر میکنیم، همه فکر میکردیم لشکر کشی میکنیم ولی امروز شاهد نهادینه شدن تفکر انقلاب در یمن، سوریه و دیگر نقاط دنیا هستیم.

امیرآبادی در پایان تصریح کرد: تاسیس حشد الشعبی نمونه انتقال تفکر مقاومت بسیج و سپاه پاسداران است و ما باید دستاورد های انقلاب را به نسل جوان و تمام جهان انتقال دهیم.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم امیر آبادی از ساختمان پایگاه بسیج بازدید کرد.

حجت الاسلام احمدی مدیر اوقاف و امور خیریه شهرستان قم و مسعود سروی فرمانده حوزه شهید ورزنده ناحیه امام حسین(ع) نیز در این مراسم حضور داشتند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.