این مطلب ۲۶ بار خوانده شده
در مجتمع ورزشی شهید دخانجی انجام شد

برگزاری فراخوان آمادگی جسمانی گردان بیت‌المقدس با حضور ۲۰۰ بسیجی

فرمانده حوزه شهید امرالله قربانی از حضور بیش از ۲۰۰ نفر از بسیجیان این حوزه مقاومت در فراخوان آمادگی جسمانی گردان الی بیت‌المقدس در مجتمع ورزشی شهید دخانچی خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

حسن ضیایی امروز در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، با بیان اینکه حفظ آمادگی جسمانی بسیجیان گردان‌های الی بیت‌المقدس در حوزه شهید قربانی مورد توجه قرار گرفته است، اظهار کرد: فرخوان آمادگی جسمانی گردان الی بیت‌المقدس این حوزه مقاومت بسیج روز گذشته با حضور ۲۰۰ نفر از بسیجیان در مجتمع فرهنگی ورزشی دخانچی برگزار شد.

وی با تاکید بر لزوم گسترده‌تر بسیجیان در گردان‌های الی بیت‌المقدس مطرح کرد: دوره قبلی آمادگی جسمانی این گردان در سه ماه نخست سال جاری به صورت گروهانی در سالن‌های اجتماعات پایگاه‌های مقاومت بسیج برگزار شده است.

فرمانده حوزه شهید امرالله قربانی از حضور محسن کمالی جانشین فرمانده و میثم کوهی مسؤول عملیات ناحیه امام حسین(ع) سپاه استان قم در فراخوان گردان الی بیت‌المقدس این حوزه مقاومت یاد کرد و گفت: استفاده از سانس استخر شهید دخانچی و اجرای تست‌های پزشکی و ورزشی بخشی از برنامه‌های این دوره از فراخوان آمادگی جسمانی گردان الی بیت‌المقدس شهید قربانی بوده است

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.