این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسین(ع)

اردوهای شمالغرب، بخش مهمی از تاریخ دفاع مقدس را غربت زدایی می کند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسین(ع) گفت: اردوهای راهیان نور غرب و شمال غرب در واقع غربت زدایی از بخش مهمی از تاریخ حماسه رزمندگان اسلام در مرزهای کردستان، کرمانشاه، آذربایجانغربی و ... است.
نسخه مناسب چاپ

حجت الاسلام احمد احمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم گفت: موضوع اردوهای راهیان نور و حضور مردم بخصوص نسل جوان در آن مناطق بسیار مهم است زیرا به فرموده رهبر معظم انقلاب، ابتکار بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس یک ابتکار الهی و انقلابی و شایسته در جهت شناساندن دفاع مقدس به نسل جوان است و شناساندن دقیق این گنجینه فرهنگی موجب می شود این حادثه مهم فراموش نشود و مورد تحریف قرار نگیرد.

وی با اشاره به اهداف کلی اردوهای راهیان نور بیان داشت: برنامه راهیان نور یکی از بزرگترین پروژهای های فرهنگی، تربیتی جمهوری اسلامی است و در ابعاد مختلف تاثیرات ماندگار فرهنگی بر مخاطبان خود دارد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج امام حسین(ع) ادامه داد: مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن در فضای جنگ رسانه ای نابرابر، حفظ و انتقال ارزشهای دفاع مقدس به نسلهای بعدی بویژه جوانان، هویت بخشی و بازشناسی هویت اصیل انقلاب اسلامی، آشنایی نسل جوان با بخش مهمی از تاریخ انقلاب اسلامی و کشور، دشمن شناسی و شناخت جنایات استکبار جهانی علیه ملت ایران و نیز آشنایی با جایگاه شهدا در نظام معرفتی و تربیتی اسلام از جمله آثار و فواید اردوهای راهیان نور می باشد.

احمدی اضافه کرد: اردوهای راهیان نور غرب از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا کمتر مورد توجه و بازدید قرار گرفته و لذا ناشناخته و غریب مانده اند، همانگونه که رزمندگان و شهدای مناطق غرب کشور، غریب و در شرایط بسیار سختی نبرد کرده اند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسین(ع) در پایان تصریح کرد: در همین راستا این ناحیه اعزام کاروان های راهیان نور به غرب کشور را برنامه ریزی کرده تا نقش کوچکی در غربت زدایی از مناطق غرب و شمالغرب کشور و معرفی یادمان های آن مناطق ایفا کند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.