این مطلب ۲۴ بار خوانده شده
به منظور توسعه فعالیت‌های فرهنگی صورت گرفت

شورای هم‌اندیشی در پایگاه‌های حوزه شهید جلالی برگزار شد

شورای هم‌اندیشی حوزه شهید جلالی به منظور توسعه فعالیت‌های فرهنگی در پایگاه‌های امام علی(ع)، شهدای نواران و امام خمینی(ره) برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، جلسات شورای هم‌اندیشی و هم‌فکری حوزه شهید جلالی ناحیه امام حسین(ع) در پایگاه‌های امام علی(ع) روستای حاجی آبادآقا، امام خمینی(ره) روستای حسین‌آباد و شهدای نواران برگزار شد.

در این جلسات ایجاد ظرفیت‌های گردشگری در روستای حسین آباد، تکمیل شورای پایگاه‌ها با استفاده از نیروهای جوان و با انگیزه، ساماندهی مسئوولان شب، حضور پرشورتر بسیجیان در نماز جماعت و برنامه‌های مسجد، شناسایی آسیب‌های روستاها و رسیدن به راهکارهای مقابله با آنها در شوراهای امربه معروف، برنامه‌ریزی و تلاش برای جذب حداکثری مردم به بسیج، سازماندهی بسیجیان در قالب حلقات صالحین، تشکیل گروه جهادی و کمک به بهداشت عمومی روستاها به عنوان مطالبه عمومی مردمی، استفاده از ظرفیت کلیه اقشار و پیشکسوتان روستا در بسیج، اجرای نشست‌های متعدد روشنگری و بصیرت افزایی و جلوگیری از فعالیت فرقه‌های ضاله مورد تاکید قرار گرفت.

در این نشست‌ها جمعی از مسؤولان حوزه شهید جلالی، دهیاران روستاها و رؤسای شوراهای اسلامی بخش مرکزی حضور داشتند و آمادگی خود را برای حمایت از توسعه فعالیت‌های فرهنگی در پایگاه‌های مذکور اعلام کردند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.