این مطلب ۲۲ بار خوانده شده
با حضور در مجتمع غدیر

محفل خانوادگی انس و مودت فرماندهان بسیج ناحیه امام حسین(ع) قم برگزار شد

محفل انس و مودت خانوادگی فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت ناحیه بسیج امام حسین(ع) قم در مجتمع غدیر روستای میم بخش کهک برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، در همایش خانوادگی انس و مودت فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت ناحیه بسیج امام حسین(ع)، ابتدا محمدعلی مختاران فرمانده ناحیه طی سخنانی با اشاره به اینکه تقدیر از همسران فرماندهان در راستای جهاد کبیر آنان است، گفت: فرمانده نوجوان ما که به تنهایی ۲۵۰ ماهواره را جمع آوری نموده است، اقدامی کرده که خیلی از سازمانها و موسسات نمی توانند انجام دهند.

وی افزود: اگر گفته شود برای این همه زحمت که بسیجیان می کشند، مطلقا هزینه ای دریافت نمی کنند، هیچ کس باور نمی کند اما این جهاد و تفکر بسیجی، دنیا را تکان داده و نیروهای حزب الله را در دنیا منسجم کرده است.

در ادامه، حجت الاسلام قدیمی نژاد از اساتید حوزه و دانشگاه با تاکید بر فریضه امر به معروف ابراز داشت: حضرت آقا شعاری دادند بنام تمدن نوین اسلامی که تمام شعارها ذیل همین هدف است.

وی افزود: عفاف و حجاب ، امر به معروف و نهی از منکر، خانواده و سبک زندگی و همه و همه باید ما را به سمت این تمدن بزرگ ببرد.

قدیمی نژاد ادامه داد: نکته ای که باید توجه داشت اینکه چرا خانواده جایگاه قبل را ندارد؟ خانواده ها در گذشته ستنی بودند و هر فردی جایگاه خود را داشت.

وی بیان داشت: غرب خانواده رابه سمت خانواده صنعتی برد و بنیان خانواده را از هم پاشید، خانواده های ایرانی در حال گذر از خانواده سنتی به خانواده صنتعی هستند اما با حفظ چار چوب اساسی خانواده و نگاه ما در امر به معروف و نهی از منکر باید به این باشد که جامعه و افراد آن آیا در جامعه سنتی است یا صنعتی؟ باید توجه داشت که غرب برای گذر از سنت به صنعت از رسانه ها و ماهواره ها و تبلیغات کالا استفاده می کند و خانواده ها یاید مراقب باشند و مطالعه و سطح دانش خانواده را باید بالا ببرند.

در پایان این همایش، خواهران و برادران برتر حوزه ها در امر فرهنگی و امر به معروف نهی از منکر با اهدای جوائزی تقدیر شدند..

اهدای محصولات اقتصاد مقاومتی، پخش کلیپ، برگزاری کلاس و مسابقه و دایر شدن مهد کودک برای خردسالان و کودکان، مسابقه دارت و تیر اندازی با تفنگ بادی و مداحی از دیگر برنامه های این همایش بود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.