این مطلب ۱۲۷۹ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع):

معنویت و بصیرت ویژگی ذاتی تفکر بسیج است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) گفت: معنویت و بصیرت ویژگی ذاتی تفکر بسیج است و بسیجیان عزیز این ویژگی را سرلوحه زندگی و کار خود قرار دهند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) قم، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دراین ناحیه در جمع فرماندهان و شورای حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج در حسینیه ثارالله سپاه علی بن ابی طالب(ع) گفت: فرماندهان حوزه ها و پایگاههای بسیج، معنویت و بصیرت را از مجموعه تحت امر خود آغاز نموده ودر ترویج و نهادینه کردن ارزشها و شعائر اخلاقی و الهی در بین بسیجیان کوشا باشند.

حجت الاسلام موسوی کلانتر با تاکید بر حفظ ظاهر اسلامی افراد، به ذکر خاطره ای از دیدار مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: ایشان در آن دیدار وضع ظاهر افراد را مورد تحسین و تاکید قرار دادند لذا جا دارد ما نیز در مجموعه خود نسبت به این امر حساس، دقیق و پیگیر باشیم.

 وی با توجه به ماموریت گسترده بسیج در جامعه گفت: در مجموعه بسیج نیز با توجه به وسعت حجم کار و نفوذ در بین آحاد جامعه، رعایت ظاهر و پوشش اسلامی افراد امری اجتناب ناپذیر است.

وی همچنین با تاکید بر ایجاد انحراف به صورت تدریجی اظهار داشت: گاهی بروز یک نشانه ظاهری در افراد چه در در لباس و یا گفتار و کردار نشان از آغاز یک انحراف دارد مثل بروز علائم یک بیماری که بایستی سریعتر نسبت به شناسایی و بر طرف کردن آن اقدام نمود.

وی ادامه داد: فرماندهان حوزه ها و پایگاهها همانگونه که در ظاهر پایگاه، نگهداری و تعمیر وسایل و امکانات و حفظ بیت المال کوشا هستند، در ترویج معنویت، بصیرت و حفظ ارزشها و به فعلیت رساندن ظرفیتهای ارزشی ذاتی بسیج در محدوده مسئولیت خود نیز تلاش کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال ۹۱  به نام سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم برنامه ریزی و اجرای دقیق برنامه ها اشاره نمود و گفت: آنچه که مهم است، تحقق برنامه ها و اثر آن در بسیج است که نظارت قوی و گزارش دهی منظم را می طلبد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.