این مطلب ۲۵ بار خوانده شده

آغاز ثبت نام اردوهای راهیان نور غرب و شمال غرب بسیج دانشجویی استان قم

اعزام بیش از ۳۰۰ دانشجو از استان قم به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور در دهه سوم مردادماه و دهه اول شهریور ماه انجام خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

محمد اکرامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم از شروع ثبت نام دانشجویان جهت اعزام به مناطق مناطق راهیان نور غرب کشور خبر داد و افزود: باتوجه به توافق های انجام شده با دانشگاه های استان قم همچنین باتوجه به تعطیلی دانشگاه ها در فصل تابستان ،امسال حداقل ۳۰۰ دانشجو از استان قم به مناطق عملیاتی راهیان نور غرب اعزام خواهند شد.

مسئول اردویی بسیج دانشجویی استان قم گفت: برآورد هزینه برای هر نفر اردو ۱۷۰ هزار تومان است که در صورت محقق شدن کمک های سپاه استان همچنین توافق انجام گرفته با دانشگاه ها، هزینه دریافتی از هر نفر ۳۰ الی ۳۵ هزار تومان خواهد بود.

وی افزود : باتوجه به برنامه ریزی های انجام شده ، امسال بازدید از مناطق عملیاتی استان آذربایجان غربی و شمال غرب نظیر سردشت ، پیرانشهر ، بانه و... در برنامه بازدیدهای دانشجویان قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد : ثبت نام از دانشجویان تا بیستم مرداد ماه ادامه خواهد داشت و متقاضیان می توانند به دفاتر بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه های استان قم مراجعه کنند و هزینه ثبت نام برای دانشگاه هایی که با بسیج دانشجویی توافق کرده اند ۳۰ الی ۳۵ هزار تومان و برای دانشگاه هایی که هنوز توافق انجام نشده است ۶۰ هزار تومان خواهد بود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.