این مطلب ۶ بار خوانده شده
سردار مهدوی نژاد:

پیشکسوتان بسیج به عنوان جلو دار و پرچم دار این دفاع هستند

فرمانده سپاه علی بن ابی طالب (ع) در همایش روز قشر بسیج پیشکسوتان استان قم گفت: امروز پیشکسوتان بسیج به عنوان جلو دار و پرچم دار این دفاع هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، سردار مهدی مهدوی نژاد در همایش روز قشر بسیج پیشکسوتان استان قم  که در حسینیه ثارالله سپاه قم برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره رشادت های رزمدگان هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: پیشکسوتان بسیجی مانند چهره های درخشانی هستند که کارنامه زرینی از دوران خدمت خودشان را به یادگار دارند.

وی دوران دفاع مقدس را به تابلویی تشبیه کرد که به مقاومت مشهور است و افزود: تمام ملت ایران در ترسیم این تابلو خوش نقش و نگار نقش داشته اند ولی آن کسانی که جوهره و اصلی ترین نقش این تابلو را پی ریزی کردند شهیدان و خانواده های معظمشان بودند.

فرمانده سپاه علی بن ابی طالب(ع)در ادامه افزود: امروز کسانی که به تابلو مقاومت،ایثار، جهاد، شهادت، مقاومت می نگرند ایران اسلامی در مقابل دیدگان آنان نورافشانی و پرتو افشانی می کند.

سردار مهدوی نژاد از نقش بی بدیل و مشخص امام، ایثارگران، شهیدان، مردم، زنان، کودکان و بسیاری از آحاد جامعه در ترسیم تابلو  مقاومت سخن گفت و افزود: این تابلو به ما نشان می دهد که چگونه گام برداریم، چگونه عمل کنیم و چگونه در صراط مستقیم اللهی به اهداف خود برسیم.

وی با بیان اینکه دشمنان تمام تلاش و عزمشان را برای این گذاشتند که اراده مردم را در هم بشکنند و نتیجه عکس گرفتند، گفت: ادامه جنگ تحمیلی باعث شد که ایران یک نظام ریشه دار و محکمی شود تا بتواند زودتر به آرمان های بزرگ و والای خود برسد.

فرمانده سپاه استان قم اشاره ای به سخنان امام خمینی(ره) در راستای پذیرش قطعنامه ۵۹۸ کرد و افزود: دشمنان وقتی که نتوانستند با جنگ سخت بر عزم و ایمان ما غلبه پیدا کنند، تصمیم حمله به ریشه و پایه و عقیده ما کردند.

سردار مهدوی نژاد با اشاره به اینکه جنگ نرم از جنگ سخت خطرناک تر است عنوان کرد: پس از گذشت ۲۵ سال از پایان جنگ هنوز که هنوز است نتوانستند بر این ایمان مردم غلبه پیدا کنند و آن کسی که در این بازی بازنده است کسی جز آنان  نیستند.

وی با اشاره به اینکه ایمان به عنوان جوهره و اخوت به عنوان شیرازه ایمان مردم است بیان نمود: آن رکن رکینی که تا امروز ما را از بلایا محفوظ کرده گوش جان سپردن به ولی امر زمانمان است.

فرمانده سپاه علی بن ابی طالب(ع) با بیان اینکه امروز مردم بر سر آرمان و عقیده شان استوار تر از دیروز هستند اظهار کرد: امروز پیشکسوتان بسیج به عنوان جلو دار  و پرچم دار این دفاع هستند.

وی با اشاره به اینکه در گوشه ای دیگر از جهان مردم فلسطین، لبنان و سوریه در ترسیم تابلو مقاومت نقش دارند افزود: آن چیزی که حق را از باطل جدا می کند جاودانگی، مردانگی و ایثار است و همین عوامل رمز موفقیت ما در جنگ هشت ساله بود.

سردار مهدوی نژاد با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان سپاه ابراز داشت: امروز کارنامه سپاه به عنوان کارنامه درخشان در کل جهان به نمایش گذاشته شده است و این کارنامه دسترنج تجربه ملت ایران است.

وی در ادامه سپاه را سازمانی خواند که بر ایمان، عقیده استوار است ، افزود: باید در ناملایمات و فراز و نشیب ها هوشیار باشیم و گوش جان به فرمان فرمانده کل قوا بسپاریم.

فرمانده سپاه استان قم در پایان با بیان اینکه امروز سپاه از قدرت اللهی برخوردار است گفت: بایستی با همین قدرت به پیش رفت تا حتی دشمن ملعون فکر حمله به این کشور را در سر خود نداشته باشد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.