این مطلب ۳۳ بار خوانده شده
بسیج صدا و سیمای مرکز قم:

حضور بسیجیان دلسوز در رسانه ملی دشمنان را ناکام کرده است

بسیج صدا و سیمای مرکز قم در بیانیه ای به مناسبت هفته بسیج اعلام کرده است: حضور بسیجیان دلسوز در رسانه ملی با تفکر بسیجی و پیروی از قیام عاشوراست که دشمنان کینه توز را در تحقق اهداف شوم خود ناکام می مانند .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، مرکز بسیج صدا و سیمای مرکز قم در بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن هفته بسیح اعلام کرده است: اگر بسیجی و تفکر و بسیجی نبود در دفاع مقدس نمی توانستیم در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کنیم و هر جا که نوای دلنشین بسیج طنین انداز شده تحولی عظیم به بار آورده که ثمرات آن در همه زمینه ها آشکار شده است .

در این بیانیه اضافه شده است:  یکی از آن عرصه ها رسانه ملی است که از همان ابتدای صدور فرمان تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی رهبر کبیر انقلاب اسلامی (ره) پا به عرصه گذاشت .

بسیج صدا و سیمای مرکز قم در بیانیه هفته بسیج خود چنین اضافه کرده است:  آری ، بسیجیان رسانه ملی با نثار خون خویش و به تصویر کشیدن بی بدیل از حضور و گذشت و ایثار دلاور مردان ایران زمین لحظات ناب و به یاد ماندنی را خلق کردند، فتح ها را روایت کردند و آوینی ها تقدیم انقلاب کردند و حالا جبهه، جبهه دیگری است، تفکربسیجی زمان نمی شناسد، زمان هر زمان که می خواهد باشد اکنون بسیج رسانه ملی با تجربه های مفید هشت سال دفاع مقدس و با هدف حفظ و اشاعه تفکر انقلاب اسلامی و مقابله با تهاجم فرهنگی غرب وارد عرصه جبهه جنگ نرم شده است  و سپر از دست نیانداخته که جنگ است هنوز، تا ثابت شود چگونه بسیجی امروز هوای بسیجی دیروز را دارد .

در ادامه این بیانیه آمده است: آری رسانه ها در خط مقدم مقابله با جنگ نرم دشمن قرار دارند و بیشترین هجمه ها را آنان باید پاسخ دهند و این میسر نخواهد بود جز با تفکر بسیجی و حضور بسیجیان دلسوز در رسانه ملی چراکه با تفکر بسیجی و پیروی از قیام عاشوراست که دشمنان کینه توز در تحقق اهداف شوم خود ناکام می مانند .

بسیج صدا و سیمای مرکز قم افزوده است: اطلاع رسانی و اقتدار تبلیغی رسانه ملی جهان غرب را خشمگین ساخته است و شاهد این ماجرا جلوگیری از پخش برخی شبکه های کشورمان است که ندای حق و حقیقت طلبی را صادر می کنند و این نمره قبولی این رسانه نزد ملتهای آزادی خواه است .

 بسیجیان شبکه نور نیز جزو مجاهدان همین تفکری هستند که مخلصانه برای خداست چراکه بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نمودند .

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.