این مطلب ۳۲ بار خوانده شده
رئیس بسیج صداوسیما:

رسانه ملی به تنهایی در مقابل هجوم رسانه ای غرب ایستاده است

مراسم افتتاحیه گردهمایی مسئولان و فرماندهان بسیج رسانه ملی و اولین دوره آموزشی تربیت مدرس جنگ نرم با سخنرانی رئیس بسیج صداسیما در مجتمع ولایت قم برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، علی اصغر جعفری مشاور رئیس سازمان و رئیس مرکز بسیج رسانه ملی در این مراسم با اشاره به اینکه امروز در سراسر دنیا شاهد آن هستیم که دشمنان به قدرت انقلاب اسلامی اذعان دارند، گفت: رسانه ملی ومتولیان رسانه ای کشور می توانند با تولید آثار فاخر در حوزه های دفاع مقدس و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  نقش  تاثیرگذاری در افکار عمومی ایفا نمایند.

وی با تشریح اهمیت مقابله با دشمن در حوزه جنگ نرم اظهار داشت: بی تردید رسانه ها در خط مقدم مقابله با جنگ نرم دشمن قرار دارند و بیشترین هجمه ها را آنان باید پایخگو باشند.

جعفری تصریح کرد: جنگ نرم یکی از مهمترین مسائل روز کشور است که بایستی ابعاد مختلف آن شناسایی شده و آگاهی بخشی های لازم درباره آن صورت گیرد. اهمیت درک همگانی این حوزه در جامعه باید تبیین شود که همه اینها در زمره رسالت رسانه ها قابل تعریف می شود.

رئیس بسیج رسانه ملی ادامه داد: امروزه رسانه ها نقش تعیین کننده ای در روابط بین الملل سیاسی و فرهنگی بر عهده دارند لذا تاثیر بالایی بر اندیشه و الگوهای ذهنی ایجاد می کنند و این در حالیست که رسانه ملی به تنهایی در مقابل هجمه تمام رسانه های دنیا ایستادگی می کند.

 

وی تاکید کرد: بسیج رسانه نقطه اتکا و مرجع کسانی است که دل در موارد دینی دارند و با عنایت خداوند تبدیل به یک مجموعه تاثیر گزار در جامعه و حتی منطقه شده است و در سال های اخیر بسیج رسانه قدم های بلندی را برداشته است و امروز بسیج صداوسیما با ظرفیت هایی که در اختیار دارد میتواند در مقابل تهدیدات رسانه ای و مجازی دشمنان با قدرت ایستادگی کند. 

جعفری با اشاره به اینکه امروزه تحلیلگران سیاسی و دانشمندان بر تاثیرگزاری انقلاب اسلامی در دنیا اذعان دارند، ادامه داد: وزیر سابق امور خارجه آمریکا در این خصوص گفته بود یکی از دغدغه های بزرگ آمریکا پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی در پایان افزود: اینکه امروز کشور ایران مورد توجه دنیا قرار گرفته است ولایتمداری مردم و رهبری های داهیانه و حکیمانه مقام معظم رهبری است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.