این مطلب ۲۶۴ بار خوانده شده
امام جمعه قم در دیدار با بسیجیان صدا و سیما:

سنگ بنای بیداری اسلامی توسط امام خمینی (ره) نهادینه شد

امام جمعه قم گفت: حصر رسانه‌ای از اول انقلاب برای جامعه اسلامی وجود داشته است اما در این مسیر توفیقات بسیاری نصیب جامعه اسلامی شده زیرا مدیران رسانه‌ای جامعه اسلامی توانسته‌اند مسیر پیشرفت و مقابله با هجمه‌های دشمن را شناسایی کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، آیت الله سعیدی ظهر امروز در دیدار با جمعی از بسیجیان، فرماندهان و مدیران سازمان بسیج رسانه ملی سراسر کشور با اشاره به اهمیت فراگیری اندیشه سیاسی در بین جوانان، اظهار کرد: در موازنه مثبت عده‌ای سعی می‌کنند به کشورهای دیگر منافعی را اعطا کنند اما این موضوع در اندیشه سیاسی امام(ره) جایگاهی ندارد.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با اشاره به اینکه عده‌ای از تهدیدات کشورهای آمریکایی هراس دارند خاطر نشان کرد: تهدیدات بسیاری علیه نظام جمهوری اسلامی انجام شده اما چون تکیه نظام اسلامی بر خداوند است هیچگاه مغلوب نمی‌شود.

امام جمعه قم با اشاره به اینکه مهم‌ترین ویژگی نظام اسلامی عدم وابستگی به کشورهای غربی است، تصریح کرد: امام (ره) بار‌ها عنوان می‌کردند که اگر یک ناو آمریکایی بخواهد به سمت کشور ما بیاید آن را نابود می‌کنیم و این نشان دهنده خط فکری امام (ره) است.

آیت الله سعیدی با اشاره به اینکه سیره امام (ره) با سیره اهل بیت (ع) مطابقت دارد، عنوان کرد: باید به نیروی‌های داخلی نظام اسلامی تکیه و به آن‌ها اعتماد کرد زیرا نظام اسلامی در این صورت می‌تواند پیروز شود.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها در شرایط فعلی وظایف بسیار مهم و اساسی را برعهده دارند تصریح کرد: حصر رسانه‌ای از اول انقلاب برای جامعه اسلامی وجود داشته است اما در این مسیر توفیقات بسیاری نصیب جامعه اسلامی شده زیرا مدیران رسانه‌ای جامعه اسلامی توانسته‌اند مسیر پیشرفت و مقابله با هجمه‌های دشمن را به خوبی شناسایی کنند.

امام جمعه قم با تاکید بر اینکه باید چهره‌ای مناسب از اهل بیت (ع) برای مردم ترسیم شود، خاطر نشان کرد: قیام امام حسین (ع) نیز الگویی مناسب برای تصویرسازی و الگوسازی برای مردم است.

تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) با اشاره به پرهیز از اختلاف در نظام اسلامی خاطر نشان کرد: باید تمامی تلاش مسئولان نظام اسلامی بر این باشد که در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب متحد شوند زیرا این موضوع از منویات اصلی رهبر معظم انقلاب است.

آیت الله سعیدی با اشاره به اینکه بیداری اسلامی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرد عنوان کرد: امام راحل (ره) توانست با تشکیل یک نظام اسلامی به مقابله با دشمن بپردازد و سنگ بنای بیداری اسلامی توسط امام خمینی (ره) نهادینه شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.