این مطلب ۲۸ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور:

نماز اول وقت در ادارات باید به عنوان ارزش شناخته شود

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور گفت: نماز اول وقت در ادارات باید به عنوان یک ارزش شناخته شود که متاسفانه در بسیاری از ادارات شاهد این هستیم که کارمندان اندکی در نمازهای جماعت شرکت می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم, سید صادق ناوندی در دیدار با شهردار قم با اشاره به اینکه هدف اصلی انقلاب اسلامی تبلور و احیای تمدن نوین اسلام است، اظهار داشت: بیش از ۳۵ سال است که از انقلاب می‌گذرد اما زمین تحت مدیریت و تمدن غرب است.

وی افزود: در حال حاضر بیش از ۳ میلیارد نفر از انسان‌های جهان اطلاعی از خداوند ندارند و بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر که یکی از ادیان الهی را پرستش می‌کنند دین ندارند.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور با اشاره به اینکه سردمداران تمدن غرب صهیونیست‌ها هستند، گفت: امروز به دست صهیونیست‌ها علیه شیعیان توطئه‌های متعددی طراحی می‌شود.

ناوندی با اشاره به مشخصات تمدن نوین اسلام، گفت: در تمدن نوین اسلام انسان‌ها دارای ابعاد مادی و معنوی دنیا و آخرت هستند.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور خاطر نشان کرد: اگر جامعه اسلامی بر مبنای ارزش‌های اسلامی شکل بگیرد به طور قطع مشکلات حل خواهد شد.

ناوندی با اشاره به اینکه شکل‌گیری جامعه اسلامی نیازمند تشکیل دولت اسلامی است گفت: برای داشتن دولت اسلامی باید نظام اسلامی و پیش از آن انقلاب اسلامی داشت که بر طبق سخنان رهبر معظم انقلاب هنوز دولت اسلامی به نحو مطلوب شکل نگرفته است.

وی بیان کرد: اگر دولت اسلامی نداشته باشیم به طور قطع جامعه اسلامی نیز نخواهیم داشت که برای داشتن دولت اسلامی باید فعالیت‌های بسیاری را انجام دهیم.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور با اشاره به احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: امروز متاسفانه بانوان از حجاب اسلامی برخوردار نیستند و باید تلاش کنیم بانوان را با حجاب اصیل و اسلامی آشنا کنیم.

ناوندی تاکید کرد: نماز اول وقت در ادارات باید به عنوان یک ارزش شناخته شود که متاسفانه در بسیاری از ادارات شاهد این هستیم که کارمندان اندکی در نمازهای جماعت شرکت می‌کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.