این مطلب ۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه استان قم:

انقلاب اسلامی به عنوان هدیه‌ای الهی به مردم ایران سپرده شده است / بسیجیان انقلاب اسلامی امام و رهبر خود را به خوبی شناخته‌اند

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم گفت: ‌هر فردی که مسئولیت اجرایی دارد نمی‌تواند خط امام خمینی(ره) را برای مردم تشریح کند بلکه خط امام را باید از فرامین رهبر انقلاب اسلامی دریافت کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، مهدی مهدوی‌نژاد در همایش روز قشر بسیج کارمندان سپاه استان قم که ظهر یکشنبه در سالن همایش شهرداری مرکز قم برگزار شد، با اشاره به سیره زندگی امام رضا(ع) مطرح کرد: ایشان در نزدیکی خراسان حدیث سلسله‌الذهب را بیان کردند اما برخی در آن دوران به علت نداشتن بصیرت نتوانستند مفهوم این حدیث را به درستی درک کنند.

وی با بیان اینکه افزایش بصیرت و آگاهی مردم حضور گسترده‌تر زائران را در حرم امام رضا(ع) به دنبال دارد ابراز کرد: در دوران حیات امام رضا(ع) افراد نزدیک به ایشان به صورت ظاهری از ایشان تعریف می‌کردند اما بصیرت نداشتن مردم سبب شد این امام بزرگوار با اوج غربت زندگی کنند.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) از حضور پابرهنه مأمون در تشییع پیکر امام رضا(ع) یاد کرد و افزود: مردم جایگاه امام رضا(ع) را درک نمی‌کردند به همین علت فقط در رفتارهای ظاهری از ایشان تبعیت داشتند و نتوانستند یاری‌رسان آن حضرت باشند.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به عنوان هدیه‌ای الهی به مردم ایران سپرده شده است خاطرنشان کرد: بسیج به عنوان آرمان، تفکر و فرهنگی عمومی باید از شهدا به عنوان ستارگان درخشان انقلاب اسلامی که راه را برای مردم مشخص می‌کنند الگوبرداری کند و جامعه اسلامی با تحقق این امر به پویایی و سربلندی می‌رسد.

مهدوی‌نژاد با اشاره به اینکه بسیجیان انقلاب اسلامی امام و رهبر خود را به خوبی شناخته‌اند تاکید کرد: برخی با تفکرات لیبرالیستی برای مقابله با خط امام تلاش می‌کنند و تفکر این افراد که در مقابل تفکر انقلابی شهدا و امام قرار دارد در سال‌های اولیه انقلاب نیز وجود داشته است اما تاکنون نتوانسته به نتیجه برسد.

وی با بیان اینکه مردم با استفاده از روحیه بسیجی در مقابل جنایت‌های رژیم شاهنشاهی ایستادگی کردند ادامه داد: آن روزی که بسیجیان صفحات درخشان دفاع مقدس را رقم می‌زدند امام را به عنوان قرآن ناطق معرفی کرده و از او تبعیت می‌کردند تا توانستند جامعه اسلامی را به سعادت برسانند.

مهدوی‌نژاد تحریف خط بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی را تهدیدی برای جامعه اسلامی دانست و یادآور شد: اینکه رهبر انقلاب اسلامی در یکی از مهم‌ترین مراسم‌های کشوری نسبت به تحریف خط امام خمینی(ره) هشدار می‌دهند نشان از اهمیت این موضوع است؛ هر فردی که مسئولیت اجرایی دارد نمی‌تواند خط امام خمینی(ره) را برای مردم تشریح کند بلکه خط امام را باید از فرامین رهبر انقلاب اسلامی دریافت کرد.

وی با تاکید بر اینکه رهبر انقلاب اسلامی به عنوان هدایت‌گر جامعه هشدارهای لازم را نسبت به تهدیدها بیان می‌کنند اضافه کرد: شهید رجایی کمتر از سه ماه رئیس جمهور بود اما عطر او اکنون در ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی پراکنده است زیرا خلوص، اخلاص و تعبد او نسبت به نعمت ولایت مثال‌زدنی نیست.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.