این مطلب ۱۲ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج کارمندان استان قم مطرح کرد؛

کاشت ۱۴ هزار نهال حدفاصل کوه خضر تا جمکران

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان قم گفت: تا پایان اسفندماه به همت اداره‌ها و دستگاه‌های مختلف استان قم ۱۴ هزار نهال در حدفاصل کوه خضر نبی و مسجد مقدس جمکران کاشته می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، مهدی بوالحسنی در مراسم گرامیداشت هفته منابع طبیعی که ظهر امروز در مدرسه دخترانه روستای سراجه برگزار شد اظهار کرد: با اجرای طرح همیار پلیس در مدارس فرهنگ رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در جامعه ترویج شده و آمار تخلفات و حادثه‌های جاده‌ای کاهش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اجرای طرح همیار طبیعت در مدارس مطرح کرد: امیدواریم با استفاده از این طرح فرهنگ رعایت قوانین منابع طبیعی هم در جامعه اسلامی ترویج داده شود و خانواده‌ها در این ارتباط مشارکت گسترده‌‌تری داشته باشند.

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان قم حفاظت از منابع طبیعی را رسالتی بر دوش اقشار مختلف جامعه اسلامی دانست و گفت: تاکنون اداره‌کل منابع طبیعی استان قم اقدامات مناسبی در راستای حراست از منابع طبیعی انجام داده است و امیدواریم مسئولان و مردم فهیم استان قم در ادامه این راه همیار اداره‌کل منابع طبیعی باشند.

وی با تاکید بر اینکه پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات مختلف استان قم در هفته منابع طبیعی برنامه‌های گوناگونی را اجرایی کرده‌اند تصریح کرد: سازمان بسیج ادارات استان قم با همکاری شهرداری قم در نزدیکی بوستان جوان ۱۵ هزار اصله و در حدفاصل کوه خضر نبی و مسجد مقدس جمکران ۶ هزار نهال کاشته است.

بوالحسنی در پایان خاطرنشان کرد: تا پایان اسفندماه به همت اداره‌ها و دستگاه‌های مختلف استان قم ۱۴ هزار نهال دیگر حدفاصل کوه خضر نبی و مسجد مقدس جمکران کاشته می‌شود.

 

 

 

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.