این مطلب ۶ بار خوانده شده
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان قم:

تكيه بر اقتصاد مقاومتي كارآمدترين و راهگشاترين راه اقتدار و عزت ايران اسلامي است

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان قم، بسيج را بعنوان يك سرمايه انساني مستعد و كارآمد برشمرد و گفت: امروز مي توان با فرهنگ و روحيه بسيجي و با تكيه بر دين مبين اسلام بر تمامي مشكلات فائق آمد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، امیرهوشنگ طیبی‌نژاد در جمع فرمانده هان پايگاههاي بسيج کارمندان استان قم ضمن تبريك ايام پيروزي انقلاب اسلامي و با تأكيد بر فرمايشات و منويّات مقام معظم رهبري گفت: امروز كشور در شرايط حساسي قرار دارد و  كارآمد ترين و راهگشاترين راه اقتدار و عزت ايران اسلامي تكيه بر اقتصاد مقاومتي است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان قم، وجود تحريم هاي غرب عليه ملت ايران را بسيار ظالمانه خواند و ابراز کرد: امروز تمامي دستگاهها و نهادها مي بايست با روحيه بسيجي و با هم انديشي و هماهنگي در خدمت رساني به مردم تلاش نمايند.

طيبي نژاد،‌ بسيج را بعنوان يك سرمايه انساني مستعد و كارآمد برشمرد و افزود: امروز مي توان با فرهنگ و روحيه بسيجي و با تكيه بر دين مبين اسلام بر تمامي مشكلات فائق آمد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان قم،‌ وظيفه نيرو هاي مردمي و بسيجي را پس از هشت سال دفاع مقدس،‌ جنگيدن امروز آنها در جبهه اقتصادي دانست و ادامه داد: غلبه بر مشكلات اقتصادي با توليد ملي ميسر بوده و موجب استقلال و خودكفايي ملي مي شود.

وي تكيه بر منابع داخلي كشور و توان نيروي  انساني و دانش علمي و بومي ايران را از اصول اقتصاد مقاومتي دانست و تأكيد كرد: امروز بر همه ما واجب است تا جهت حفظ اقتدار ايران اسلامي در جهان پرچمي را كه توسط امام راحلمان به دست ما سپرده شده را تحت توجه حضرت ولي عصر(عج) و رهبري مقام عظماي ولايت به سر منزل مقصود برسانيم.

گفتني است اين مراسم با حضور جمعي از فرمانده هان بسيج کارمندان،‌ سرهنگ بوالحسني فرمانده بسيج کارمندان و سروان شعبانيان فرمانده حوزه سه بسيج کارمندان برگزار گرديد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.