این مطلب ۱۴۱۷ بار خوانده شده
به مناسبت یوم الله ۱۳آبان؛

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه استان قم

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه استان قم به مناسبت ایام الله ۱۳ آبان بیانیه ای منتشر کرده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، متن بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

" امروز در دنیا، مظهر استکبار، با همان معنای زشت و نفرت انگیزش، آمریکاست."    

مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ۱۳/۰۸/۸۱

 

سالهاست نتایج تعهدات آمریکایی های بدعهد و مکّار در عرصه های گوناگون، شهره عام و خاص شده. همان دولت مردان روباه صفت که با پشتیبانی برخی حُکّام عرب و مرتجع منطقه، دندان تیز کرده و چشم دیدن اتحاد و عزت مسلمین، و سرمایه های بیکران معنوی و مادی جهان اسلام را نداشته و گوششان تاب شنیدن ندای حقِ آزادگان عالَم را ندارد.

 

این در حالیست که ایمان و اتحاد مسلمانان در میادین جهاد، بارها همچون مشتی آهنین، بر سر استکبار جهانی کوبیده شده و خواهد شد. پیروزی های پی در پی امت حزب الله در اَقصی نقاط عالَم، حاکی از ضعف و انحطاط درونی زورگویان و مستکبرین جهان، و عزت و سرفرازی روز افزون جبهه مقاومت، به رهبریِ ولی فقیهِ شجاع و بیدار است.

 

شاهد دیگر ماجرا، انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست که طی آن، دو کاندیدای مطرح این عرصه از دو حزب، با رفتارهای دور از شأن انسانیت و خوی ستیزه جویی، به لجن پراکنی پرداخته و نه تنها کشور خود را، بلکه فضای مجازی و مطبوعاتی و رسانه ای جهان را، به منجلاب کشیده اند. این خود بیانگر اوج انحطاط و فروپاشی اخلاق در آمریکاست، که میخواهند برای چند سال، سُکان هدایت کشورشان را به موجوداتی وحشی و سبُک مغز بسپارند!

 

در چنین شرایطی، از دولت مردان جمهوری اسلامی ایران انتظار می¬رود، ضمن خودداری از برقراری هر گونه رابطه با شیطان بزرگ، از اعتماد و خوش بینی به آن ها پرهیز نموده، اَمان نامه های یزید زمان را، بر چهره نحس او بکوبند. 

 

همچنین با اتخاذ مواضع محکم و کوبنده در قبال زورگویان و مستکبران عالَم، عزتمندانه به دفاع از منافع ملی و حقوق مسلّم مسلمانان مظلوم منطقه، برخیزند. 

 

ما مهندسین بسیجی استان قم، ضمن اعلام انزجار از هرگونه سازش و مذاکره با این شیطان صفتان، آرزو داریم روزی، ولی امرمان، مقام عظمای ولایت، اِذن دهند تا با بذل جان ناقابل خویش، لرزه بر اندام پوشالی استکبار جهانی و در رأس آن، آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی انداخته، ریشۀ ظلم را از دلِ این کُره ی خاکی، بیرون کشیم 

و به زباله دان تاریخ بیفکنیم. 

ان شاءا...

وعده همبستگی ما در برابر استکبار، همان قرار هرساله، با عمل به وظیفۀ شرعی و انقلابی خویش، در یوم ا... ۱۳ آبان، پنجشنبه ۱۳/۰۸/۹۵ ساعت ۸:۳۰ صبح، میدان روح الله

 

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)

 

یازدهم آبان ماه سال ۱۳۹۵

مصادف با اول صفر ۱۴۳۸

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.