این مطلب ۱۳۵۰ بار خوانده شده

بسیج مهندسین قهرمان لیگ تفنگ بادی تیراندازی قم شد

مسابقات لیگ تیراندازی مردان باشگاه‌های استان قم با قهرمانی بسیج مهندسین در بخش تیمی و رتبه نخست تیرانداز صدراسیستم در قسمت انفرادی پایان یافت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، بعد از تجربیات ارزنده‌ای که از برگزاری نخستین دوره مسابقات لیگ تیراندازی باشگاه‌های قم در سال ۱۳۹۲ نصیب هیئت تیراندازی قم شد، برنامه‌ریزی بهتری توسط این هیئت برای برگزاری دومین دوره رقابت‌های لیگ تیراندازی باشگاه‌های قم صورت گرفت.

دومین دوره مسابقات لیگ تیراندازی با سلاح‌های بادی قهرمانی استان قم در بخش آقایان امروز در حالی به کار خود پایان داد که برترین‌ها در ۲ بخش تیمی و انفرادی معرفی شدند.

در بخش تیمی این مسابقات در رشته تفنگ بادی تیم بسیج مهندسین (ب) عنوان قهرمانی را کسب کرد و در بخش انفرادی تیرانداز باشگاه صدراسیستم در جایگاه نخست ایستاد.

در این دوره از مسابقات تیم‌های تیراندازی صدراسیستم، بسیج مهندسین (الف)، شهید قاسمی، بسیج مهندسین (ب)، باشگاه شهید زین‌الدین به شکل دوره‌ای تا اسفند ماه با یکدیگر به رقابت پرداختند تا قهرمان دومین دوره رقابت‌های لیگ تیراندازی با سلاح‌های بادی قم مشخص شود.

برترین‌های لیگ تیراندازی مردان قم با قهرمانی بسیج مهندسین (ب) در بخش تیمی تفنگ بادی و قهرمانی هادی غره‌باقی در بخش انفرادی این رشته از تیم تیراندازی مردان صدراسیستم در حالی مشخص شدند که این مسابقات نسبت به دوره قبل از سطح کمی و کیفی بالاتری برخوردار بود.

با پایان یافتن دومین دوره لیگ تیراندازی آقایان و با شرکت ۵ تیم بسیج مهندسین (الف)، بسیج مهندسین (ب)، صدرا سیستم، شهید قاسمی و باشگاه شهید زین‌الدین رده‌بندی تیمی و انفرادی تیم‌ها در دو رشته تفنگ و تپانچه و همچنین در دو بخش حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای مشخص شد.

در رده‌بندی بخش تیمی رشته تفنگ بادی تیم بسیج مهندسین (ب) بالاتر از دیگر تیم‌های شرکت کننده با کسب ۲۰ امتیاز مقام نخست و عنوان قهرمانی را کسب کرد، ضمن اینکه تیم تیراندازی صدراسیستم قم با کسب ۱۶ امتیاز در رتبه دوم ایستاد و نایب قهرمان شد و تیم بسیج مهندسین (الف) با کسب ۱۲ امتیاز مقام سوم را به خود اختصاص داد.

در بخش انفرادی رشته تفنگ بادی دومین دوره لیگ تیراندازی مردان باشگاه‌های استان قم، هادی غره‌باقی عضو تیم تیراندازی صدراسیستم قم با کسب ۵۷۵ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و قهرمان شد، ضمن اینکه حامد غره‌باقی از تیم بسیج مهندسین (ب) با میانگین امتیاز ۵۷۳ به مقام نایب قهرمانی رسید و مقام سوم را علی‌اصغر کلهر دیگر عضو تیم صدراسیستم با کسب میانگین امتیاز ۵۷۱ از آن خود کرد.

 

 

 

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.