این مطلب ۸ بار خوانده شده
معاون سپاه علی‌ابن‌ابیطالب استان قم مطرح کرد

مداحان باید سفارشات مقام معظم رهبری را در نظر داشته باشند

معاون سپاه علی ابن ابیطالب استان قم گفت: مداحان همواره باید سفارشات مقام معظم رهبری را مدنظر داشته باشند و اشعار انقلابی و پرمحتوا انتخاب کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، احمد بیطرفان در همایش مداحان بسیجی و مدیران هیئت‌های مذهبی استان که به همت سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئت‌های مذهبی استان قم در سالن همایش‌های موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی برگزار شد، گفت: سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئت‌های مذهبی استان قم دارای جلسات منظم ماهانه است که نتایج آن در استان دیده می‌شود.

وی افزود: هیئت‌های مذهبی هنگام دعوت مداح و سخنران دقت داشته باشند که چه کسی را بر می‌گزینند و از او بخواهند که به طرح مباحث مورد نیاز جامعه به ویژه جوانان بپردازد.

معاون سپاه علی‌ابن‌ابیطالب استان قم با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب بیان کرد: مداحان همواره باید سفارشات مقام معظم رهبری را مدنظر داشته باشند و اشعار انقلابی و پرمحتوا انتخاب کنند.

وی ادامه داد: امروزه برخی از مراکز وابسته به جریان تشیع انگلیسی حاضرند مبالغ کلانی را به برخی از هیئت‌ها بدهند مشروط به اینکه از ترویج مبانی انقلاب خودداری کنند.

بیطرفان تصریح کرد: مداحی که عضو سازمان است باید با بقیه مداحان تفاوت داشته باشد و ترویج روحیه انقلابی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.