این مطلب ۹ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئت‌های مذهبی استان قم:

مداحان در حلقه‌های صالحین شرکت کنند

رئیس سازمان بسیج مداحان استان قم با تاکید بر لزوم عضویت مداحان در حلقه‌های صالحین تصریح کرد: سپاه و بسیج تاکید و توجه ویژه‌ای به طرح حلقه‌های صالحین دارند و از مداحان توقع داریم که در این حلقه‌ها عضو و سازماندهی شوند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، حبیب الله مرادی  در همایش مداحان بسیجی و مدیران هیئت‌های مذهبی استان که به همت سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئت‌های مذهبی استان قم در سالن همایش‌های موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی برگزار شد گفت: هدف ما از برگزاری این همایش این است که یاد بگیریم فرهنگ واقعی عاشورا را انتقال بدهیم.

وی افزود: هر مداح و سخنرانی باید وظیفه خودش را روشنگری و تبیین صحیح اهداف  و آرمان‌های سیدالشهدا بداند.

رئیس سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئت‌های مذهبی استان قم با اشاره به نشست‌های این سازمان در طول سال اظهار کرد: ما چهار نشست فصلی و یک همایش سالانه داریم که در ایام شهادت میثم تمار برگزار می‌شود و با توجه به هزینه‌هایی که برای این جلسات صرف می شود از مداحان انتظار داریم که حضور فعال داشته باشند.

وی با تاکید بر لزوم عضویت مداحان در حلقه‌های صالحین تصریح کرد: سپاه و بسیج تاکید و توجه ویژه ای به طرح حلقه‌های صالحین دارند لذا از مداحان توقع داریم که در این حلقه‌ها عضو شده و سازماندهی شوند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.