این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قم گزارش داد؛

برنامه های اجراشده درهفته دفاع مقدس توسط سازمان بسیج فرهنگیان قم

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قم گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی در سطح مدارس استان برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

عباس روحی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس و نقش معلمان و فرهنگیان در القای فرهنگ ایثار و شهادت به دانش آموزان اظهار داشت: هم زمان با هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی در سطح مدارس استان برگزار شد.

 

وی ادامه داد: نواختن زنگ ایثار و مقاومت در ابتدای سال تحصیلی در مدارس استان قم، در کنار استفاده از روایتگری راویان هشت سال دفاع مقدس، در مدارس را اولین برنامه این سازمان در هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

 

روحی به حضور بیش از ۱۰۰ نفر از فرهنگیان خواهر و برادر استان در غبارروبی گلزار شهدای استان اشاره کرد و افزود: اشنایی با سیره شهدای دفاع مقدس و همچنین تجدید میثاق با شهدا از اهداف اصلی این برنامه بود که در با استقبال فرهنگیان همراه بود.

 

وی در ادامه تشریح برنامه های این سازمان در هفته دفاع مقدس، گفت: بازدید مدیرکل آموزش و پرورش، رئیس شورای بسیج فرهنگیان استان به همراه معاونین و مدیران کانون ها از نمایشگاه یادیاران و برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اداره کل آموزش و پرورش استان از برنامه های دیگر این سازمان در هفته دفاع مقدس بود.

 

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قم در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر برنامه های ذکر شده، برگزاری همایش های بصیرتی از اول تا پایان هفته دفاع مقدس در سطح کانون های بسیج استان برگزار شد که این برنامه هم با استقبال خوبی همراه بود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.