این مطلب ۱۶ بار خوانده شده
فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب(ع):

شهدا زیباترین نقش را در تابلوی زرین دفاع مقدس دارند

فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب(ع) گفت: تمام اقشار مختلف جامعه در تابلو زرین دفاع مقدس نقش داشتند اما زیباترین نقش را شهدا داشتند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، سردار مهدی مهدوی نژاد فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب(ع) صبح امروز(پنج شنبه) در صبحگاه مشترک فرهنگیان بسیجی استان قم با اشاره به شروع جنگ در ۳۱ شهریور سال ۵۹، اظهار داشت: این جنگ بر ایران تحمیل شد تا بتوانند انقلاب را به چالش بکشند و آن را تضعیف کنند.

وی ادامه داد: دشمنان می خواستند با این جنگ آبروی ایران و انقلاب را ببرند و بعد از بی آبروی به تضعیف نظام بپردازند و در ادامه آن انقلاب را ساقط کنند.

فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب(ع) بیان داشت: امام بزرگوار توانست از این تهدیدها که برای ساقط کردن نظام اسلامی برنامه ریزی شده بود به عنوان یک فرصت برای حفظ و صادر کردن انقلاب به تمام جهان استفاده کند.

وی با بیان اینکه اتفاقات۸سال دفاع مقدس یک تابلو زرین از تمام زیبایی هاست، ابراز داشت: تمام اقشار مختلف جامعه در تابلو زرین دفاع مقدس نقش داشتند اما زیباترین نقش را شهدا داشتند.

سردار مهدوی نژاد با اشاره به اینکه شهدا با تبعیت از امامت و ولایت خود و انقلاب را نهادینه کردند، افزود: ملت ایران، ایثارگران و در راس همه آنها شهدا فداکاری های زیادی انجام دادند و توانستند با تبعیت از امام و عملی کردن فرمایشات ایشان انقلاب را پیروز کنند.

وی با بیان اینکه تبعیت امت از امام بی نظیر بوده است، تاکیدکرد: اوراق زرینی در کتاب دفاع مقدس نهفته است که هرکدام برای ما درس است.

فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب(ع) اضافه کرد: امروز می بینیم که مستضعفان بر مستکبران پیروز شدند و در راس آنها استکبار جهانی مانند کوه یخی در حال آب شدن است.

وی با اشاره به اینکه باید بصورت پیوسته خود را رصد کنیم تا در مسیر شهدا بمانیم، خاطرنشان شد: هفته دفاع مقدس برای بسیجیان و رزمندگان فرصتی است که دلاوری و رشادت های شهدا را مرور کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.