این مطلب ۱۷ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قم در گفتگو با سایت سپاه قم:

زنده نگهداشتن یاد شهدا با بیان خاطرات و وصایای شهدا/تشریح برنامه های بسیج فرهنگیان در هفته دفاع مقدس

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قم گفت: با بیان خاطرات و وصایای شهدا بین جوانان و دانش آموزان یاد شهدا را در بین این نسل که دفاع مقدس را درک نکرده اند زنده نگهداریم.
نسخه مناسب چاپ

عباس روحی مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قم در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم با اشارهترویج فرهنگ دفاع مقدس، اظهار داشت: هر فردی در محیط کار خود با زنده نگهداشتن یاد شهدا و عمل به وصایای این شهدا می توانیم فرهنگ دفاع مقدس را زنده نگهداریم.

وی ادامه داد: باید با بیان خاطرات و وصایای شهدا بین جوانان و دانش آموزان یاد شهدا را در بین این نسل که دفاع مقدس را درک نکرده اند زنده نگهداریم.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قمبا اشاره به برنامه های شاخص این قشر در هفته دفاع مقدس، ابراز داشت: برنامه زنگ مقاومت و پایداری مانند هر سال در اول مهر ماه در مدارس کل استان نواخته می شود با این تفاوت که خانواده های شهدا هم در مدارس محل زندگی خود هنگام نواختن این زنگ حضور دارند.

وی با اشاره به برنامه دیگر که در ورزشگاه دوهزار نفری شهید حیدریان برگزار می شود،گفت: برنامه صبحگاه مشترک هزار نفری فرهنگیان بسیجی که برای اولین بار در این سطح و با این تعداد سوم مهر ماه در استان با حضور مقامات استانی و کشوری برگزار خواهد شد.

روحی به دیگر برنامه شاخص در این هفته اشاره کرد و افزود: در هفته دفاع مقدس برنامه رونمایی از شناسنامه شهید علی بیطرفان به عنوان شهید شاخص بسیج فرهنگیان استان قم را خواهیم داشت.

وی با اشاره به برگزاری اولین کارگاه آموزشی مقاله نویسی برای بسیجیان فرهنگی با هدف ارتقای سطح علمی و پژوهشی فرهنگیان، تاکید کرد: برنامه همایش های بصیرتی را پیرامون نقش فرهنگیان در کاستن آسیب های ماهواره در نواحی آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قمخاطرنشان شد: سرکشی از خانواده های شهدای فرهنگی و جانبازان بالای ۷۰درصد فرهنگیان در سطح آموزش و پرورش، همایش سرگروه های بسیج صالحین در سطح نواحی آموزش و پرورش، مسابقات ورزشی و فرهنگی،مراسم تجلیل از فرهنگیان ایثارگر که سابقه حضور در سال های دفاع مقدس را دارند و مراسم شکرانه سلامتی مقام معظم رهبری از دیگر برنامه ها در طول این هفته می باشد.

وی در خاتمه تاکید کرد: دو غرفه در نمایشگاه یاد یاران هم دایر کرده ایم که عمده بحث آن در رابطه با جنگ نرم و نقش آموزش و پرورش در مقابله با جنگ نرم دشمن می باشد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.