این مطلب ۴۳ بار خوانده شده
فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) قم:

راه نجات اقتصاد کشورمان توجه به اقتصاد مقاومتی است

فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) قم گفت: راه نجات اقتصاد کشورمان توجه به اقتصاد مقاومتی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام حسین طیبی فر ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد،با اشاره به نقش انقلاب در معادلات منطقه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ویژگی‌های زیادی داشت و یک زلزله بزرگ را در جهان به وجود آورد.

 

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران، مسلمانان جهان را به حرکت وا‌داشت، گفت: این انقلاب، حرکتی را به وجود آورد که به‌تبع آن بیداری اسلامی در جهان شکل گرفت.

 

فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) قم بیان کرد: پس از رحلت امام خمینی (ره) دو جبهه در کشورمان شکل گرفت که یک جبهه به رهبری مقام معظم رهبری و با حضور جمع کثیری از ملت بود.

 

طیبی فر عنوان کرد: جبهه دیگری که در کشورمان شکل گرفت، جبهه زرسالاران و متعاملین با استکبار بود، برخی در ایران گفتند که راهی برای پیشرفت جز راه غرب نیست.

 

وی گفت: زمانی که دشمن برای فردی درک شورمان کف می‌زند، باید آن فرد ببیند که چه اشتباهی انجام داده است، نه اینکه از کف زدن دشمن خوشحال شود.

 

فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) قم با اشاره به فتنه ۸۸ عنوان کرد: فتنه گران در سال ۸۸ ارکان نظام اسلامی و اندیشه‌های امام خمینی (ره) را هدف قراردادند و نمی‌توانیم که به فتنه گران اعتماد کنیم.

 

طیبی فر افزود: در نظام اسلامی حق نداریم که به فتنه گران برانداز مسئولیتی بدهیم و آن‌ها جایی در نظام اسلامی ندارند.

 

وی با بیان اینکه یکی از خطوط قرمز این نظام استکبارستیزی است، بیان کرد: یکی دیگر از خطوط قرمز نظام اسلامی بحث فتنه است و رهبر معظم انقلاب روی این مسئله تأکید زیادی داشتند.

 

فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) قم تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب برای تحقق اقتصاد مقاومتی قرارگاهی را در کشورمان تشکیل دادند و رئیس‌جمهور را به‌عنوان مسئول این قرارگاه کردند، مقام معظم رهبری تأکیدات زیادی بر تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دارند.

 

طیبی فر با اشاره به لزوم توجه مسئولان به اقتصاد مقاومتی افزود: فرمان‌ها رهبر معظم انقلاب خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی است، ایشان بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند و راه نجات اقتصاد کشورمان توجه به مسئله اقتصاد مقاومتی است.

 

وی گفت: متأسفانه شاهد واردات کالاهایی همچون سنگ‌قبر و خاک گربه به کشورمان هستیم که واردات چنین کالاهایی باسیاست‌های اقتصاد مقاومتی تطابق ندارد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.