این مطلب ۱۲ بار خوانده شده
فرمانده تیپ ۸۳ امام جعفر صادق(ع):

آمریکا محور شرارت های منطقه است

فرمانده تیپ ۸۳ روحانیون رزمی تبلیغی امام جعفر صادق(ع) گفت: نه تنها در ایران بلکه در کل منطقه هر شرارتی که رخ می دهد محور آن آمریکاست.
نسخه مناسب چاپ

حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، با اشاره به اهمیت یوم الله ۱۳ آبان گفت: شکست آمریکا در ایران و وقوع انقلاب یک زلزله سیاسی و فرهنگی بود، دشمنان امید داشتند انقلاب به جایی نرسد یا توسط فرماندهان ارتش شاه یا کودتا مشکل حل شود ولی قدرت مدیریت امام و حضور ملت در صحنه نگذاشت امید آنها ادامه پیدا کند، لذا ستاد فرماندهی بر اندازی انقلاب در سفارت آمریکا به امید استفاده از عناصر داخلی و حرکتهای نظامی شکل گرفت، تسخیر این قرار گاه نقشه دشمنان را آشکار و موجب بیداری و هوشیاری بیشتر مردم شد. لذا امام آن را انقلاب دوم نام نهادند.

وی با اشاره به اظهار پشیمانی برخی از فعالان پس از تسخیر لانه جاسوسی ابراز کرد: امام امیر المومنین(ع) فرمودند «فی تقلب الاحوال علم جواهر الرجال» در دگرگونی حالات است که ماهیت افراد شناخته می شود، در ابتدای هر نهضتی افرادی با انگیزه های مختلف وارد نهضت می شوند اما در دو راهی ها و صحنه هایی که پیش می آید، برخی افراد که برای رسیدن به آمال و آرزوهای پست مادی همراه نهضت شده اند و در حقیقت ادای اتقلابی گری در می آورند، کم کم از قطار نهضت پیاده می شوند.

فرمانده تیپ ۸۳ ادامه داد: دقیقا عین همان وضعیتی که برای ابا عبدالله الحسین(ع) پیش آمد، افرادی که برای رسیدن به نان و نوا و بدست آوردن غنیمت همراه حضرت شده بودند وقتی فهمیدند به اهداف خود نمی رسند، امام زمان خود را رها کردند.

وی تصریح کرد: در دوران انقلاب اسلامی هم در کنار این افراد دنیا طلب، افرادی بودند که از بن دندان پیام انقلاب اسلامی را درک نکرده بودند و به جهت نبود اعتقاد کامل به مبانی اسلامی به مرور استحاله شده و ماهیت دین گریزی آنان آشکار شد.

طیبی فر خاطرنشان در خصوص راهکارهای تقویت روحیه استکبارستیزی در جوانان امروز خاطرنشان ساخت: بیان مستند خیانت های امریکا، حیله های آن در گذشته و بعد از انقلاب اسلامی و خیانت های آنها به نظام اسلامی و شناساندن گرگ بودن آمریکا در این مورد نقش کلیدی دارد.

وی افزود: الآن دست هایی در کار است که ذهن جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب را نسبت به رژیم طاغوتی پهلوی قبح زدایی کند؛ در حالی که رضا خان و پسرش که ایران را از نظر مادی و معنوی در شرائط بسیار بدی قرار داده بودند و همه عالم و آدم در خیانتکار بودن آنان کمترین تردیدی ندارند ولی می بینیم در شبکه های اجتماعی به صورت حساب شده این خاندان مفسد را تطهیر می کنند و جا دارد در رسانه ها عمق رذالت این خاندان و مصداقهای روشن خیانت آنها و اربابانشان به ملت و کشور ایران منعکس شده و این مطلب روشن شود که اینها عبد ذلیل آمریکای جنایت کار بودند.

فرمانده تیپ ۸۳ امام جعفر صادق(ع) در خصوص تلاش عده ای برای کم رنگ کردن شعارهای ضد استکباری ادامه داد: ما به آنها توصیه می کنیم اگر فهرست بلند جنایات آمریکا که به حق توسط امام (ره) شیطان بزرگ نامگذاری شده را فراموش کرده اند یک بار دیگر مرور کنند؛ در تمامی اقداماتی که علیه این انقلاب مقدس مردمی رخ داد، دستهای پیدا و پنهان آمریکا خود نمایی می کند، نه تنها در ایران بلکه در منطقه هر شرارتی که رخ می دهد محور آن آمریکاست.

وی تاکید کرد: چه کسی داعش را به وجود آورد؟ الآن چه کسی با کمک های خود مانع فروپاشی داعش می شود؟ چه کسی پشت صحنه حملات رژیم خونخوار سعودی در یمن است؟ چه کسی به هیچ قول و قراری پای بند نیست و با وجود انجام تمام و کمال تعهدات برجام توسط ایران از اجرا شدن تعهدات طرف مقابل سرپیچی می کند؟

طیبی فر در پایان ابراز کرد: اگر برجام برای ملت ما دستاورد قابل توجهی نداشت، حداقل فائده آن این بود که همگان به صحت هشدار های رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای عزیز پی بردند که آمریکا به جهت خوی استکباری قابل اعتماد نیست و با چنین کشور مستکبر عهد شکن مذاکره و تعامل معنی ندارد و از این روست که باید دست چدنی را پشت دستکش مخملی نگاه کنیم و با صدای بلند فریاد مرگ بر آمریکا را سر دهیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.