این مطلب ۹ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم خبر داد؛

اعزام بیش از ۱۵۰۰ طلبه و دانشجوی جهادگر به اردوهای جهادی نوروزی

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از اعزام بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ طلبه و دانشجوی بسیجی جهادگر به اردوی‌های جهادی در ایام نوروز خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم،  سیدحسین فرهادی از اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم استان قم و سایر استان‌های کشور در ایام نوروز خبر داد و گفت: با هماهنگی‌های انجام شده بسیجیان جهادگر در دو گروه طلاب جهادی و دانشجویان جهادی اردوهای نوروزی خود را برای خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم آغاز کرده‌اند.
 وی با اشاره به اینکه ۲۲ گروه جهادی برای ایام نوروز به مناطق مختلف اعزام می‌شوند، اظهار کرد: از این تعداد هشت گروه با حضور بیش از ۷۰۰ طلبه بسیجی به مناطق محروم استان‌های سیستان و بلوچستان، قم، اصفهان، خراسان جنوبی، هرمزگان و گیلان اعزام می‌شوند که در عرصه‌های فرهنگی، تبلیغی و عمرانی فعالیت خواهند کرد.
 مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم با اشاره به اینکه ۱۴ گروه جهادی دانشجویی نیز در ایام نوروز به اردوی جهادی اعزام می‌شوند، تصریح کرد: ۱۱۵ دانشجوی خواهر و ۷۴۲ دانشجوی برادر از دانشگاه‌های مختلف استان قم به مناطق محروم استان‌های خوزستان، کرمان، لرستان، قم و اصفهان اعزام می‌شوند که در عرصه‌های عمرانی، فرهنگی، درمانی و اقتصاد مقاومتی فعالیت خواهند داشت.
 فرهادی خاطرنشان کرد: این اردوها از ۱۰ اسفندماه آغاز می‌شود و تا ۲۵ فروردین‌ماه ۹۵ ادامه خواهد داشت.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.