این مطلب ۷ بار خوانده شده
با حضور مسؤول سازمان بسیج اصناف کشور

فرماندهان پایگاه‌های برتر اصناف در قم تقدیر شدند

مسؤول سازمان بسیج اصناف استان قم گفت: در مراسم گرامیداشت روز قشر بسیج اصناف با حضور حسن‌پور مسؤول سازمان بسیج اصناف کشور از فرماندهان پایگاه‌های برتر و جمعی از خانواده‌های شهدا تقدیر شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، ابوالقاسم زینی‌وند طی سخنانی با تاکید بر اینکه بسیجیان اصناف در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور پرشوری دارند، اظهار کرد: این قشر در دوران دفاع مقدس در خط مقدم جبهه‌های جنگ نقش‌های مختلفی را ایفا می‌کردند به همین علت بارها مورد تقدیر رهبر انقلاب اسلامی قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم گرامیداشت روز قشر بسیج اصناف در سالن همایش‌های مجتمع اداری اصناف استان قم اظهار کرد: در این مراسم علاوه بر تکریم جایگاه اصناف با حضور حسن‌پور مسؤول سازمان بسیج اصناف کشور از فرماندهان پایگاه‌های برتر و جمعی از خانواده‌های شهدا تقدیر شده است.

مسؤول سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) از سخنرانی احمد بیطرفان معاون اجرایی سپاه استان قم در مراسم گرامیداشت روز قشر بسیج اصناف یاد کرد و ادامه داد: رؤسای اتحادهای صنفی، فرماندهان و شورای پایگاه‌های مقاومت بسیج تابعه حوزه‌های شهید رجایی، حضرت فاطمه(ص) و شهید باهنر در این مراسم حضور داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان بسیج اصناف استان قم برنامه‌های مختلف فرهنگی و مذهبی را برای بازاریان و اصناف قم در دستور کار خود قرار داده است تا بتواند در راستای تقویت ظرفیت‌های این قشر گام‌های مطلوبی بردارد.

زینی‌وند به سرکشی از خانواده‌های شهدا و جانبازان توسط بسیجیان اصناف اشاره کرد و گفت: امیدواریم با محوریت حلقه‌های معرفتی صالحین بتوانیم در سال جاری در جذب بسیجیان و تثبیت حلقه‌ها به معیارهای مورد نظر برسیم.

وی با تاکید بر اینکه سازمان بسیج اصناف استان قم در راستای ترویج برپایی نمازهای جماعت در اماکن تجاری اقدامات مطلوبی انجام داده است، تصریح کرد: اعتقاد جدی به آموزه‌های دینی در عمل اصناف به خوبی قابل مشاهده است به همین علت باید نسبت به این قشر نگاه ویژه داشته باشیم.

زینی‌وند از نشست‌های تشریح فقه کسب و کار در مسجد ملاجعفر بازار بزرگ قم یاد کرد و ادامه داد: سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) برای تقویت علوم دینی اصناف در حوزه کسب و کار اقدامات مشخصی را برنامه‌ریزی کرده که یکی از آنها توزیع دفترچه‌های کار و کسب حلال در میان اصناف است.

مسؤول سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در پایان سخنان خود از اهتمام مسؤولان سپاه استان قم نسبت به توسعه فعالیت‌های فرهنگی در بسیج اصناف تقدیر و عنوان کرد: هر ساله بسیجیان اصناف در برنامه‌های فرهنگی اقشار مختلف بسیج مشارکت‌های مطلوبی دارند

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.