این مطلب ۷ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم خبر داد؛

تبلیغ کالای ایرانی در ۱۲۰ واحد تجاری توسط پایگاه تخصصی اقتصاد مقاومتی

مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم گفت: طلاب پایگاه تخصصی نهضت صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی با حضور در برخی از مراکز تجاری استفاده از کالای ایرانی را در بیش از ۱۲۰ واحد تبلیغ کرده‌اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، ابوالقاسم زینی‌وند در گفتگو با خبرنگاران طی سخنانی با تاکید بر اینکه روحانیت رسالت تبیین آموزه‌های دینی را در جامعه اسلامی بر عهده دارد تصریح کرد: ایجاد اقتصادی مستقل از بیگانگان و استفاده از ظرفیت‌های داخلی بدون تکیه بر ظرفیت روحانیت اجرایی نخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بخش‌های مختلف جامعه اسلامی باید برای اجرای فرامین رهبر انقلاب اسلامی از ظرفیت‌های مختلف خود استفاده کنند ابراز کرد: اینکه طلاب نهضت صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی به صورت خودجوش و داوطلبانه برای تحقق ارکان اقتصاد مقاومتی گام برداشته‌اند اقدام شایسته‌ای است.

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) به برخی از فعالیت‌های انجام شده در پایگاه تخصصی نهضت صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی حوزه شهید قربانی اشاره کرد و گفت: اقشار مختلف جامعه اسلامی باید نسبت به تعاریف و دستورات طرح اقتصاد مقاومتی آگاهی داشته باشند تا جامعه اسلامی از هجمه اقتصادی کشورهای استکباری دنیا در امان بماند.

زینی‌وند با بیان اینکه اجرای مانور سه روزه اقتصاد مقاومتی توسط ۲۰۰ نفر از طلاب بسیجی اقدام بی‌نظیر و ابتکاری خلاقانه است افزود: طلاب بسیجی با حضور در مراکز تجاری جانبازان، کوثر، برخی پاساژهای خیابان صفائیه و بازار بزرگ شهر قم استفاده از کالای ایرانی را در بیش از ۱۲۰ واحد تبلیغ کرده‌اند.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: اصناف قم با استفاده از آموزه‌های این طلاب بسیجی نسبت به بسیاری از بندهای اقتصاد مقاومتی آگاهی یافته و به سمت استفاده گسترده‌تر از کالاهای داخلی سوق داده شده‌اند

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.