این مطلب ۸ بار خوانده شده
ظهر امروز صورت گرفت؛

تجمع اصناف قم در اعتراض به هتک حرمت به ساحت نبی‌گرامی اسلام(ص)

اصناف قم با تجمع در مسجد ملاجعفر اقدام روزنامه فرانسوی شارلی ابدو مبنی بر انتشار کاریکاتور موهن به ساحت مقدس حضرت محمد(ص) را محکوم کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، اصناف استان قم ظهر امروز به دعوت سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) با تجمع در مسجد ملاجعفر بازار اصلی این استان، اقدام روزنامه فرانسوی شارلی ابدو مبنی بر انتشار کاریکاتور موهن به ساحت مقدس حضرت محمد(ص) را محکوم کردند.

در این مراسم ابوالقاسم زینی‌وند مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم، فرماندهان و بسیجیان این رده اقشاری به همراه جمعی از مسئولان سپاه استان قم حضور داشتند.

شرکت کنندگان در این تجمع به سردادن شعارهایی همچون «داعشی و تکفیری مولود استکبار است؛ حمایت آمریکا همیشه آشکار است» و «هر چی ترور تو دنیاست، زیر سر آمریکاست»، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و ... پرداختند.

در این مراسم حجت‌الاسلام احمد ولی‌زاده جانشین مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم با اشاره به اینکه امروزه دشمن از راهکارهای مختلفی برای تخریب افکار عمومی نسبت به آرمان‌های اسلام اقدام کرده است‌ گفت: استکبار جهانی به خوبی می‌داند نمی‌تواند در برابر ایران ایستادگی نظامی داشته باشد.

وی اضافه کرد: اندیشه اندیشمندان آن‌ها به خوبی این پیام را به دنیا منتقل می‌کند به همین علت جنگ نرم را در پیش گرفته‌اند.

جانشین مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم توهین روزنامه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) را محکوم کرد و گفت: افرادی که این اقدام را انجام داده و افرادی که از این اقدام حمایت کرده‌اند باید پاسخگوی اعمال خود باشند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.