این مطلب ۷ بار خوانده شده
جانشین فرمانده سپاه استان قم:

پایگاه های بسیج مکانی برای ترویج آموزه های شهداست

جانشین فرمانده سپاه استان قم گفت: پایگاه‌های مقاومت بسیج در رده‌های مختلف اقشار و محلات مکانی برای ترویج آموزه‌های شهداست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، رضا حافظی در مراسم نکوداشت روز قشر بسیج اصناف که چهارشنبه‌شب در سالن‌ همایش‌های اداری مجتمع اصناف قم برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۶ هزار شهید اصناف تصریح کرد: شهدای اصناف الگویی برای جامعه اسلامی بوده‌اند و امروز نیز خاطرات و یاد آن‌ها در میان اصناف و بازاریان زنده بوده و اصناف در راستای ترویج آموزه‌های شهدا اقدامات مطلوبی انجام دادند.

وی علت انجام برخی اقدامات ناآگاهانه افراد در جامعه اسلامی را بی‌بصیرتی دانست و ادامه داد: هر فردی که به نظام جمهوری اسلامی ایران پشت کند مدیون خون شهدا خواهد بود زیرا وظیفه مردم ایران حراست و پاسداری از ارزش‌های انقلاب است.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) با اشاره به تهاجمات دشمن در عرصه‌های مختلف خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی باید در کنار مردم دیگر کشورهای اسلامی به مقابله با دشمن بپردازند و با استفاده از ابزار پیشرفته نقشه‌های پلید دشمن را برای دنیا معرفی کنند.

وی از ماهواره به عنوان ابزار تهاجم فرهنگی دشمن نام برد و گفت: استفاده دشمن از وسایل ارتباطی از قبیل این‌گونه ابزارها سبب پیشرفت سرعت دشمن در تخریب افکار جوامع اسلامی شده است.

حافظی با اشاره به اینکه امروزه این سرباز دشمن در برخی از خانواده‌ها ایرانی نفوذ کرده است، ادامه داد: ما باید امروزه این وسیله را از خانواده‌های خود دور کنیم زیرا به صورت غیرمستقیم سبب فروپاشی اعضاء خانواده خواهد شد.

وی با بیان برخی از آسیب‌هایی که دجالواره در میان جوانان و نوجوانان ایجاد کرده است، اظهار کرد: این افراد باید به ریسمان شهدا چنگ بزنند و با آموختن آموزه‌های آنان از چنگال دشمن در امان بمانند.

حافظی پایگاه‌های مقاومت بسیج در رده‌های مختلف اقشار و محلات را مکانی برای ترویج آموزه‌های شهدا خواند و ابراز کرد: دشمنان از فعالیت‌های پایگاه‌های بسیج در زمینه فرهنگی آگاهند و از تاثیرات بسیار مطلوب این اقدامات در سال‌های آینده هراسانند.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) با اشاره به نقشه‌های دشمن که در اتاق‌های فکر با حضور کارشناسان و متخصصان با تجربه برنامه‌ریزی شده است، یادآور شد: رهبر معظم انقلاب همانند همیشه با رهنمودهای خود مردم را به سمت روشنی‌ها هدایت می‌کنند. مردم نیز باید طبق وظایف خود از رهنمودهای ایشان پیروی کنند تا همانند هشت سال دفاع مقدس با کمک امام عصر (عج) بتوانیم دشمنان اسلام را ناامید کنیم.

حافظی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در پایگاه‌های بسیج خاطرنشان کرد: بسیجیان نباید اقدامات فرهنگی را به منطقه استحفاظی خود محدود کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.