این مطلب ۲۲ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم خبر داد:

قم میزبان فیلم‌های جشنواره مقاومت

مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم جشنواره بین‌المللی فیلم‌های مقاومت را از جمله برنامه‌هایی عنوان کرد که در هفته دفاع مقدس در سراسر کشور برگزار می‌شود و گفت: استان قم نیز همزمان با تهران میزبان فیلم‌های این جشنواره خواهد بود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، محمود علامه روشن در گفتگو با خبرنگاران با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: برپایی جشنواره‌های ادبی، هنری و نمایشگاه‌ها از جمله اقداماتی است که در سراسر کشور همزمان با هفته دفاع مقدس انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه شور و نشاط مردم در گرامیداشت هفته دفاع مقدس با عطر شهدا و ایثارگران همراه شده است تصریح کرد: این شمیم دل‌انگیز نسل‌های پس از جنگ را با ایثارگری‌های صورت گرفته در دفاع مقدس آشنا کرده و برای نسل جنگ نیز تداعی ‌کننده دوران مقاومت و پایداری است.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های مقاومت را از جمله برنامه‌هایی عنوان کرد که در هفته دفاع مقدس در سراسر کشور برگزار می‌شود و افزود: استان قم نیز همزمان با تهران میزبان فیلم‌های این جشنواره خواهد بود.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیمات اتخاذ ‌شده با همکاری بسیج دانشجویی، بسیج طلاب و بسیج هنرمندان در سه منطقه قم، فیلم‌های این جشنواره اکران خواهد شد.

علامه روشن زمان برگزاری این جشنواره را از یکم تا هفتم مهر ماه عنوان کرد و گفت: فیلم‌های این جشنواره در چهار بخش مستند، داستانی، فیلم بلند، فیلم کوتاه و پویا‌‌‌‌‌نمایی اکران خواهد شد.

وی مکان اکران فیلم‌های جشنواره مقاومت را در پارک‌ها، بوستان‌ها، نواحی مقاومت بسیج و کانون بسیج در مدارس ذکر کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم به‌خوبی میزبان فیلم‌های این جشنواره در استان قم باشیم.

مسئول بسیج هنرمندان قم با بیان اینکه استان‌ها فقط میزبان فیلم‌های جشنواره مقاومت هستند تصریح کرد: فیلم‌های این جشنواره، مانند جشنواره فیلم فجر در استان قم داوری ندارد و داوری آن در ستاد مرکزی صورت گرفته است.

وی اکران فیلم‌های جشنواره مقاومت را در استان‌ها کاری بسیار شایسته ارزیابی کرد و گفت: با اکران این فیلم‌ها، بحث مقاومت و پایداری در جامعه مطرح‌شده و آثار مطلوبی را بر جای خواهد گذاشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.