این مطلب ۸۱۱ بار خوانده شده
مسئول موسسه علمی و آموزشی رزمندگان اسلام قم خبر داد:

کسب ۲۵ رتبه زیر ۱۰۰۰ در کنکور سراسری ۹۳ از سوی دانش آموزان بسیجی قمی

مسئول موسسه علمی و آموزشی رزمندگان اسلام قم گفت: ازصد نفر شرکت کننده در این طرح تعداد ۲۰ نفر موفق به کسب رتبه زیر ۱۰۰۰ و ۵ نفر نیز موفق به کسب رتبه زیر ۱۰۰ شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، نیک آزما در مراسم تجلیل از نخبگان بسیج دانش آموزی که پیش از ظهر دیروز در سالن شهید درویش ستاد فرماندهی سپاه استان قم برگزار شد طی سخنانی ضمن درود به ارواح طیبه ۳۶۰۰۰ هزار شهید دانش آموز اظهار داشت: طرح آیه های تمدن از حدود ۴ سال پیش در مقطع پیش دانشگاهی آغاز شد.

وی افزود: دانش آموزهائی که خودشان را برای کنکور آماده می کردند با ثبت نام در این طرح از مزایا و خدمات آن برای بهتر حاضر شدن در کنکور استفاده می کردند .

مسئول موسسه علمی و آموزشی رزمندگان اسلام با اشاره به اینکه عمدتا دانش آموزان بسیجی بودن که با شرکت در برنامه های آموزشی موسسه رزمندگان اسلام خودشان را برای کنکور آماده می کردند، ابراز کرد: مادر شهید احمدی روشن بیان کردند" فرزند شهیدم در در  دانش آموزی رشد کرد و در دوران دانشجوئی تکامل یافت در نطنز به بار نشست".  

نیک آزما با اشاره به اینکه سال گذشته حدود ۱۰۰ نفر از بسیجیان مقطع پیش دانشگاهی در طرح آیه های تمدن شرکت کردند، خاطر نشان کرد: از این تعداد ۲۰ نفر موفق به کسب رتبه زیر ۱۰۰۰ و ۵ نفر نیز موفق به کسب رتبه  زیر ۱۰۰ شدند.

وی اعلام کرد: فردا اولین همایش مشاوره ای دانش آموزان سال ۹۴-۹۳طرح آیه های تمدن بسیج دانش آموزی در سینما تربیت با سخنرانی دکتر درویشی برگزار خواهد شد.

مسئول موسسه علمی و آموزشی رزمندگان اسلام با اعلام این خبر که استان قم در بین ۳۲ استان کشور استان رتبه ششم را کسب کرده است، افزود: از دو سال گذشته طرح آیه های تمدن برای دانش آموزان مقطع اول راهنمائی نیز انجام می شود که دانش آموزان با شرکت در آزمون دوره موفق به شرکت در کلاسها می شدند.

وی با اشاره به اینکه امسال ۵۰۰ نفر در آزمون شرکت داشتند، ابراز کرد : از بین این تعداد ۳۹۰نفر  موفق  به  شرکت در کلاس ها شده اند که به تربیت تا مقطع چهارم دبیرستان ۱۲۰۰ نفر می شوند .

نیک آزما در پایان تصریح کرد: کسانی که در سال اول راهنمائی وارد طرح می شوند،  به مدت ۶ سال بورسیه می شوند تا بهترین عملکرد را در کنکور داشته باشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.