این مطلب ۸۴۲ بار خوانده شده
آیت‌الله خاتمی:

برخی منتظر اعتراض اصولگرایان بودند تا فتنه ۸۸ را ماله‌کشی کنند

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: خواست اصحاب فتنه و توقع آنها این بود که اصولگرایان بعد از انتخابات مقابل استانداری‌ها و فرمانداری‌ها تجمع کرده و اعتراض کنند تا بدین وسیله فتنه ۸۸ را ماله‌کشی کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم،آیت الله خاتمی در جمع پرسنل و سربازان تیپ ۸۳ در تبیین جایگاه تیپ ۸۳ امام جعفر صادق علیه السلام اظهار داشت: تیپ امام صادق علیه السلام بر مبنای حفظ روحیه بسیجی در بین طلاب تاسیس شده است وعلیرغم اینکه آماج حملات بوده بحمدالله تا کنون موفق بوده است .
وی با نکوداشت روحیه ولایتمداری پرسنل تیپ ، اظهار داشت:ولایتمداری به صرف شعار محقق نمی شود ؛ بلکه در عمل مشخص می شود، باید در هر حالتی مطیع رهبر بود مخصوصا در مواردی که تصمیم رهبر با سلیقه شخصی ما در تضاد باشد.
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان ضمن تقدیر وتشکر از نمایندگان اصولگرای تهران به جهت به نمایش گذاردن ولایتمداری واقعی در پذیرش بدون اعتراض نسبت به رای مردم تهران، گفت:خواست اصحاب فتنه و توقع آنها این بود که اصول گرایان بعد از انتخابات جلو استانداریها وفرمانداریها تجمع کنند و اعتراض کنند تا بدین وسیله فتنه ۸۸ را ماله کشی کنند ! ولی من از جلسات محرمانه آنها خبر دارم که  از نجابت اصول گرایان مات ومبهوت و انگشت به دهان مانده اند؛ چرا که آنها در فتنه ۸۸ هر کاری که خواستند کردند و بجز عملیات مسلحانه ازانجام هر  خیانت و جنایتی فرو گذار نکردند به گونه ای که خیابانهای تهران تبدیل شده بود به میدان جنگ؛اما از این طرف این عزیزان این چنین عفیفانه ونجیبانه رای مردم را پذیرفتند.
منتخب اول مجلس خبرگان در استان ولایتمدار کرمان افزود: بحمدالله مجلس خبرگان کاملا ولایی است و مجلس شورای اسلامی هم که فقط در تهران خلاصه نمی شود و تا اینجا بحمدالله حرف اول را اصول گرایان می زنند اما باید مراقب باشیم در نقشه دشمن بازی نکنیم چرا که آنها امروز و پس از شکست ناشی از حضور مردم ،به دنبال دو قطبی کردن تهران واستانهای دیگر هستند .یک نفر از اصلاح طلبان گفته است توسعه سیاسی در تهران ۱۰۰ودر مراکز استانها ۵۰ ودر شهرستانها ۳۰ است؛یک نفر هم از این طرف گفته مردم تهران اهل کوفه هستند؛این هر دو غلط است،چطور مردم تهران اهل کوفه هستند این مردمی که در راهپیمایی به این با عظمتی ۲۲ بهمن شرکت کردند ،از کجا آمدند؟قطعا نباید به مردم اهانت کرد ،کم کاری خودمان را به پای مردم نگذاریم. حال آنکه حقیقت جز این نیست که هر آنکس که رای داده دوستدار نظام می باشد و این نکته است که اهمیت دارد.
امام جمعه موقت تهران در ادامه با ارزشمند دانستن تجاهر به ارزشهای انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری، افزود: ما عنوان اصول گرایی را عنوان حزب و دسته نمی دانیم؛ بلکه جریان انقلاب اسلامی می دانیم و هر عنوانی که می خواهید به ما اطلاق کنید ما فقط عنوان ارزشمند ولایتمداری را برای خود بر می گزینیم؛ ما در دفاع از ارزشهای انقلاب ایستاده ایم واجازه نمی دهیم دنیای استکبار بر ایران اسلامی سلطه پیدا کند.
وی در پایان با تحسین روحیه جهادی وانقلابی طلاب وروحانیون تیپ ۸۳ امام جعفر صادق علیه السلام ،به مسئولیت پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی که توسط قانون اساسی به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گمارده شده اشاره کردوبا تاکید به مساله بصیرت افزایی وجلوگیری از نفوذ دشمن،توجه بیشتر به سخنان و واژه هایی که مقام معظم رهبری به کار می برند را به عنوان نقشه راه یادآور شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.