این مطلب ۳۰۹ بار خوانده شده
رييس سازمان بسيج مستضعفين:

آلمان بي آبروتر از اين است كه درباره حقوق بشر حرف بزند

رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: اگر قرار باشد پرونده حقوق بشري آلمان بازخواني شود كمترين جرايم آن، دو جنگ جهاني است كه حاصل آنها بيش از ۱۵۰ ميليون كشته و صدها ميليون نفر آواره و معلول بوده است و همين امروز، حزبي كه جنگ جهاني را به راه انداخته در آلمان رسميت داشته و جنايات خود را ادامه مي دهند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در هيئت عاشقان ولايت بسيجيان ورامين كه در سالن شهداي گمنام شهرستان ورامين برگزار شد گفت: ورامين سابقه طولاني در جهاد و انقلاب دارد.

سردار نقدي با بيان اينكه ورامين پيشتاز قيام بوده اظهار داشت: وجود چنين پايگاه هاي مقاومت بسيج و بسيجيان پرشور از اين ديار انتظار است و اين تداوم راه و رسم شهدا و روحيه انقلابي آنان است.

وي با اشاره به ناكامي دشمن براي از بين بردن نظام اسلامي با روش هاي مختلف از جمله جنگ و اقدامات تروريستي تصريح كرد: دشمن عرصه مبارزه را به مسائل اجتماعي و فرهنگي كشانده و جنگ بي سابقه ي فرهنگي را عليه ملت ما تحميل نموده است.

رييس سازمان بسيج مستضعفين در همين زمينه ادامه داد: اولين قدم دشمن براي مبارزه با نظام اسلامي، راه اندازي گروه ها و روزنامه هاي ضد ديني بود و پس از آن در قدم بعد، توطئه اي بزرگ را با رواج مواد مخدر در ميان مردم و بخصوص جوانان تدارك ديد. دشمن در گام بعدي با قاچاق گسترده ي مشروبات الكلي سعي در رواج اين پديده شوم داشت.

وي با بيان اينكه دشمن با آموزش عده اي براي راه اندازي خانه هاي فساد و سازماندهي اين جريان در داخل كشور مرحله جديدي را آغاز كرد، ادامه داد: اما دشمن در هيچ يك از موارد ياد شده نتوانست اهدا ف خود را آماده سازد و اين مفاسد را فراكير و عمومي كد چرا كه در ميان خانواده هاي ايراني قبح مواد مخدر، مشروبات الكلي، فساد علني و جريان هاي منحرف وجود داشت و ملت در مقابل آنها ايستادگي كردند.

جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج با اشاره به راهكار جديد دشمن در استفاده از ابزار رسانه براي فراگير نمودن اين جنگ فرهنگي تاكيد كرد: امروز رسانه ها از جمله شبكه هاي ماهواره اي بستري را براي دشمن فراهم آورده تا تمام اهداف خود را در مورد نظام اسلامي محقق سازد كه بايد در مقابل اين خطر بزرگ هوشيار بود.

وي شرايط كنوني را حساس و سروشت ساز دانسته و ابراز داشت: جمهوري اسلامي بر خلاف تلاش هاي دشمن استكباري، الگويي را ارائه داده كه ضمن داشتن اعتقاد به خدا و ايمان و التزام به دين توانسته پيشرفت هاي صنعتي، اقتصادي و اجتماعي هم داشته باشد.

سردار نقدي با اشاره به توطئه هاي رسانه اي دشمن در وارونه جلوه دادن حقيقت ادامه داد: در سال گذشته در آفريقاي مركزي هزاران مسلمان را با حمايت دولت فرانسه به قتل رساندند و بسياري را زنده زنده در آتش سوزاندند، پس از آن در غزه در ميان سكوت مجامع جهاني و رسانه اي، ۵۷۸ كودك را كشتند اما كسي از حقوق بشر دم نزد.

وي در ادامه خاطرنشان كرد: در كشور ما حصر خانگي دو نفر خبيث خائن را كه با ادعاي واهي، كشور را به آشوب كشاندند و دستاوردهاي شگرف و بزرگ ملت ايران در برگزاري انتخاباتي عظيم با مشاركت بالاي ۸۵ درصدي را به باد دادند، از نظر دشمنان تبديل به نمادي از نقض حقوق بشر شده و تمامي سياستمداران و سردمداران غربي درباره آن اظهار نظر مي كنند حال آنكه اين دو نفر در خانه هاي لوكس و شرايط مناسب جانشان حفظ شده است.

رييس سازمان بسيج مستضعفين به سفر اخير يكي از مقامات آلماني به كشور و اظهار نظرهاي مداخله جويانه وي اشاره كرده و افزود: آلمان بي آبروتر از اين است كه درباره حقوق بشر حرف بزند و اگر قرار باشد پرونده حقوق بشري آلمان بازخواني شود كمترين جرايم آن، دو جنگ جهاني است كه حاصل آنها بيش از ۱۵۰ ميليون كشته و صدها ميليون نفر آواره و معلول بوده است.

وي كمك هاي تسليحاتي آلمان را به حكومت بعثي يادآور شده و تصريح كرد: آلمان بيشترين ميزان سلاح هاي شيميايي را به صدام داد كه عليه ملت ما در دوران دفاع مقدس بكار گرفته شد.

جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج اظهار داشت: همين امروز، حزبي كه جنگ جهاني را به راه انداخته در آلمان رسميت داشته و فعاليت مي كند، فعالان نازي به بهانه رنگ پوست و نژاد، مرتكب قتل مي شوند و جنايات خود را ادامه مي دهند.

وي خطاب به دولت هاي استكباري غربي تاكيد كرد: آلمان، انگليس، فرانسه، آمريكا و... پرونده هاي حقوق بشري سياهي دارند، اين حكومت ها سرشار از ضعف و مشكلات مي باشند كه شكاف هاي طبقاتي، مشكلات اقتصادي، وضعيت نابهنجار اجتماعي و درگيري هاي امنيتي كوچكترين مشكلاتي است كه با آن دست به گريبانند.

سردار نقدي آمريكا را با ۱۷ هزار ميليارد دلار بدهي، بدهكارترين كشور دنيا خوانده و افزود: امروز مشكلات بسيار زياد اجتماعي و اقتصادي، عرصه را بر اين حكومت تنگ كرده است.

وي با بيان اينكه انقلاب قدم هاي مهمي را برداشته و امروز در آخرين مراحل گذر از پيچ تاريخي است تصريح كرد: بايد با مقاومت و ايستادگي از اين مرحله نيز با موفقيت عبور كرد. يكي از سنگرهاي دفاع و مقاومت در اين جبهه فعاليت در حلقه هاي صالحين بسيج است و اين حلقه ها مسئوليت بزرگي را در پيشبرد اهداف انقلاب دارند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.