این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

علمای اهل‌سنت به پویش شکوفه‌های زیتون پیوستند

به دنبال حمایت گسترده هنرمندان، دانشگاهیان و ورزشکاران از «پویش شکوفه‌های زیتون»، تعدادی از علمای برجسته اهل‌سنت نیز به این پویش پیوستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، در راستای رویکرد فرامذهبی پویش شکوفه‌های زیتون، جمعی از علمای برجسته اهل‌سنت ایران نیز به این پویش پیوستند. «ماموستا نریمان احمدی» از علمای سنندج، «مولوی مصطفی اربابی» از علمای تربت‌جام، «مولوی دکتر عزیزالله بابایی» امام‌جمعه اهل‌سنت تهران، «مولوی محمد برفی» از علمای بیرجند، «مولوی یعقوب حسین‌بر» امام‌جمعه اهل سنت خاش، «مولوی عبدالمجید شه‌بخش» از علمای زاهدان، «مولوی شیخی» از علمای مشهد و «آخوند عبدالجلیل فرهمند» از کلاله، ضمن حمایت از کودکان یتیم شهدای غزه، به جمع فرهیختگان حامی «پویش شکوفه‌های زیتون» پیوستند.

پیش‌ از این هنرمندانی از جمله «ابراهیم حاتمی‌کیا»، «بهروز افخمی»، «نادر طالب‌زاده»، «ابوالقاسم طالبی»، «هادی مقدم‌دوست»، «اکبر عبدی»، «احمد نجفی»، «رضا برجی»، «سیدسلیم غفوری» و «محسن برمهانی»، نویسندگان و شاعرانی مانند «حبیب احمدزاده»، «محمدحسین جعفریان»، «ناصر فیض»، «علیرضا قزوه» و «محسن مؤمنی‌شریف» و ورزشکارانی از جمله «هادی ساعی»، «محمدرضا طالقانی» و «آرش میراسماعیلی» و تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های ایران از جمله «احمد مبلغی»، «سید ابوالحسن نواب»، «حسن بشیر»، «شهاب اسفندیاری»، و «سیدمحسن بنی‌هاشمی» به این پویش پیوسته‌اند.

گلریزان حمایت از ایتام غزه نیز با حضور هنرمندان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران و اصحاب رسانه امروز دوشنبه چهاردهم مهر در مجموعۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار می‌شود. این گلریزان به‌منظور کمک به ایتام شهدای غزه که والدین خود را در جنگ ۵۱روزه ازدست داده‌اند، برگزار می‌شود.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.